Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fazakas Lilla kérdése:

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az egyik fiú osztálytársam, akivel mellesleg jóban vagyok, beleszeretett a legjobb barátnőmbe.

Nem szeretném elmondani a barátnőmnek, mert ismerve őt, akkor nem járna a fiúval...

Jó ötlet elmondani a fiúnak hogy mit érzek iránta?

A barátnőm úgy jött össze vele hogy elmondta hogy mit érez és az után kialakult.

De én most hogy álljak elé azzal hogy "hát bocs de én is szeretlek" ??

Segítsetek! :((



2015. dec. 15. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát jóformán sehogy. Ha a barátnődbe szerelmes, és ráadásul el is mondja ezt neked, akkor biztos lehetsz benne hogy feléd egyáltalán nem táplál érzéseket. Elmondhatod neki, de csak még szarabbul fogod érezni magad, hogy elküld.
2015. dec. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De mielőtt a barátnőmmel kezdett járni, folyamatosan jeleket küldött nekem... És ez most volt alig egy hete...

Nem tudom, hogy érez e valamit irántam, de a beszélgetéseink alapján azt tapasztaltam, hogy aggódik ha valami bajom van, és folyton érdeklődik a hogylétemről...

Viszont a barátnőmnek nem mondhatom el, hogy mielőtt járt volna a fiúval, úgymond nálam próbálkozott. Azzal megbántanám...

2015. dec. 15. 20:39

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!