Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csinaljak most?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak most?

Figyelt kérdés
Tobb mint 3 hete szakitottam a baratommal mer olyna lannyal talalkozgatott akivel nem birjuk egymast es mar az a hir jarta h ok egyutt vannak es en ezt szova tettem a baratomnak de o csak azt mondta nekem h ez hulyeseg es meg mindig beszeltek meg stb... Azzal meg semmi bajom nem lett volna h ha baratok habar nem is orultem volna mert tobb konfliktusunkn is volt a lannyal de elfogadtam volna. Es az esett a legfosszabbul h az exem vele beszelt meg mindent velunk kapcsoaltosan... Ez miatt volt az osszes vitank meg egyebkent is olyan bunko es mindig csak neki lehet igaza tipus. Engem nagyon nagyon megviselt mert eleg erzekeny vagyok de akkor nem is ereztem ennyire de most h mar nem vagyunk egyutt most erzem azt h akkor nagyon melyponton voltam es mar sokkal jobban erzem magam. Azt hittem h amr nem fog keresnimmert nem szepen valtunk el egymastol meg szidott es most meg ramirt szinted konyorgott h legyunk ujra egyutt de en nem akarom mert rossz volt vele es elutasitottam de o nem hiszi el h mar nem erzek semmit iranta nagyon idegesit meg irogat nekem, probal jofej lenni meg felhozza az emleket es ezzel nem er el semmit mert pont h fajdalmas idoszak volt mar a vegen egyutt es attol felek nehogy depresszios legyek mert neha ugy erzem h kozel allok ehhez kozbe meg egy vidam lany voltam. Annyira nem erdekel ez a fiu szinte undorodok tole es nem akarom h irjon mert felidegesit es utalom ot. Mit csinaljak? Hogy razzam le? Mi a velemenyetek?

2015. dec. 12. 14:06
 1/1 anonim válasza:
Kezdésnek mondjuk ne írj neki vissza, ha nem veszi a lapot tiltsd le. Ha odamegy hozzád hagyd ott. Csak leesik neki hogy utálod
2015. dec. 13. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!