Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Van egy fiu aki nekem nagyon tetszik.egy suliba jarunk.egy evfolyamba.regebben mindig mondta hogy talalkozzunk de en sose mentem mert felem hogy elrontok valamit.aztan irtam neki hogy suliban miert nem jon oda?es irta hogy azert mert fel hogy elront valamit

Facebookon mindig bokolgatott es irta hogy szeret es hogy fontos vagyok neki

Aztan osszejott egy masik lannyal

es en most nagyon rosszul erzem magam

nincs eletkedvem

o ram szokott irni de kb. csak annyit beszelunk hogy szia szia mizu semmi veled es ennyi

es szokott kuldeni kepet a baratnojevel meg irja hogy most mennek filmezni meg ilyenek

tudja hogy nekem ez nagyon rosszul esik de megis csinalja

meg erez valamit irantam?



2015. dec. 10. 19:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Boldog karácsonyt
2015. dec. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!