Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valaki tud segíteni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályban akibe beleestem. Angolon körbe kellett ülnünk és akkor is szemeztünk ő mosolygott én visszamosolyogtamrá és akkor láttam rajta hogy örült neki (ennek szerintem semmi köze nincs a kérdéshez szerintem de lehet hogy ez segít). Szóval az lenne a kérésem hogy inkább hívjam el randira mert már egy ideje nem tudok rendesen aludni mert csak rajta jár az agyam és hètvégén vizsgám lessz mert karatézok és ha valami nem érthető akkor írj privátba :) U.I: ha valamit rosszul írtam akkor az már a fáradtságtól van :)

2015. dec. 8. 18:08
 1/2 anonim válasza:
Szerintem hívd el, nem vesztesz semmit! :D
2015. dec. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Arra èn is gondoltam de van egy osztálytársam aki szintén lány ő meg azt mondta hogy ne hívjam el mert csak összetörné a szívem :/
2015. dec. 8. 20:15

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!