Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez akkor szerelem vagy szimplá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez akkor szerelem vagy szimplán csak bejön?

Figyelt kérdés

Nos, idén lett egy új osztálytársunk (lány). Első nap feltűnt hogy nem annyira kommunikatív, nyílt mások felé, mint az átlag ember, ettől függetlenül viszont könnyen meg lehet találni vele a közös hangot, ha én kezdeményezek beszélgetést. Mindig mosolyog, ez is szimpi. Igazából bejön a stílusa is, közel áll az én ízlésemhez (gyakran hord női kockás favágó inget, sötét farmert, bakancsot, plussz évszaktól függetlenül napszemüveget ). Szóval ami megfogott benne az a személyisége, az hogy mer önmaga lenni és nem ilyen tömeggyártmány csaj. Eddig még nem volt barátnőm, nem is érdekelt senki viszont őt nem tudom most hova tenni. :/


Szerintetek lenne értelme lépni ez ügyben? Vagy várjak még vele?


Előre is köszönöm a válaszokat! :)


17/f


2015. dec. 7. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szereted, ha csak bejön, akkor is kezdeményezz. Aztán majd kisül belőle valami. :)
2015. dec. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem lenne értelme lépni az "ügyben "

Beszélgess vele és ha az elején csak te kezdeményezel beszélgetest akkor se ijedj meg hidd el idővel ő is meg

2015. dec. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Fog nyílni
2015. dec. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Zubi12345 válasza:
"Ha tetszik egy virág leszakítod, ha szereted minden nap megöntözöd."
2015. dec. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!