Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Üdv! Miért? (Lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv! Miért? (Lent)

Figyelt kérdés
Miért fáj ha csak 1 napig nem látom?? Én nem vagyok ennyire érzelmes... de most mégis rosz ha csak akár 1 napig nem látom... és tudom hogy ez nem jó... de egyszerűen nem tudok mit tenni... a hétvégéket amikor nem találkozunk egyszerűen szenvedéssel viselem csak el. Amikor 1 hétig nem láttam és még csak fb se beszéltünk, már majdnem kiugrottam az ablakon... valami tipp hogy mit tegyek?? Esetleg hogy miért van? Mert én ezelött egy lány hiánya miatt se éreztem úgy hogy itt a vége... és tudtam hogy úgyis látni fogom, de nem alig bírtam... valami tipp? Tényleg kéne!! 15/f

#szerelem #fájdalom #hiány #nemtudommittegyekmár
2015. dec. 6. 22:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Olvass, nézz tévét, focizz, szerezz barátokat, vagy ilyesmi. 15 éves vagy, úgyse maradtok örökre együtt, szóval amúgy is jobb, ha megbarátkozol a gondolattal, hogy nem beszélsz vele minden nap. :)
2015. dec. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 SenkiAlfonz2 ***** válasza:
hát jó kérdés sajnos csak holnap tudok válaszolni mert hosszú lenne de türelem holnap leyrom a véleményem addig is gondolj arra hogy egy órát birj ki és a következőre ne gondolj vsak ezt az egyett és ha már ez percel sem működik akkor másodperc 1 másodpercet mindenki kibír hajrá!!!
2015. dec. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 SenkiAlfonz2 ***** válasza:
az 1. válaszolónak üzenem hogy én hallotam olyan kapcsolatró (létezik csak ritka) ami 12 éves kortól máig tart a fazon ma 50 éves családos apa 12 éveskortól egy lánynak udvarolt és máig tart szóval ne legyél olyan biztos
2015. dec. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül az olvasás, foci, barátok még mindig remek opció a teljes, egészséges élet eléréséhez. :)
2015. dec. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hétvégénte foglald le magad valamivel.
2015. dec. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. 1-es! Hogyan szokhatnék hozzá? És nem vagyok egy nagy bulizós. Inkább itthon ülős. Nincs is olyan haverom akivel le lehetne lépni, és egyedül meg nem valami vicces... és nem szeretek túlságossan ismerkedni az utcán/parkban stb. És ha sulin kívűl esetleg beszélünk a haverokkal akkor is csak fb. És nem sokáig. Szóval picit nehéz ilyen szempontból az hogy ismmerkedjek... és az meg már most nehéz belegondolni hogy nem leszünk eggyüt mindíg... tudom hogy ez elég szánalmassan hangzik, meg rátapadóssan, de ami igaz az igaz... sajnos már most rosz bele gondolni abba hogy lehet majd olyan hogy szétmegyünk... egyszerűen magamhoz láncolnám vagy a bőrébe bújnék hogy vele legyek... XD régebben ezt el se tudtam keézelni hogy én egyáltalán megközelítőleg is ilyet érzzek...
2015. dec. 6. 23:06
 7/10 A kérdező kommentje:
SenkiAlfonz2 remélem hogy velünk is ez lesz! :D nagyon reménykedem! Mert úgy érzem hogy nekem nem menne hogy elfelejtsem...
2015. dec. 6. 23:08
 8/10 A kérdező kommentje:
És hogyan foglaljam le magam? Már kivittem vagy 100 játékot is... és őszintén már nagyon unom... az olvasás nem igazán mondható a hobbimnak... gitározni kezdtem el, de nem olyan dolog hogy az egész napom lefoglalja... és sokszor csak fekszem az ágyon és nézem a beszélgetésünk, a képeit. És gitározás közben is ő jára fejembe. Mint ahogy játékközben is. Igazából mindíg ő jár a fejemben (kivétel ha sz@rok vagy eszek! Már bocsánat a kifejezésért.)
2015. dec. 6. 23:12
 9/10 anonim ***** válasza:

Verd ki.

Amugy a tanulasra koncentralj inkabb, tobbet fogsz elerni vele az eletben, mint most egy par honapos kapcsolattal.

2015. dec. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 SenkiAlfonz2 ***** válasza:

Most én kérdeznék tőled (igen szabály szegő vagyok)


Még mindig aktuális??? és ha igen sikerült találnod megoldást???

2016. ápr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!