Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne csinálnom szerintetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne csinálnom szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, akivel november óta tökéletesen megvagyok, kijárkálunk, elnevetgélünk, szóval jól megvagyunk, jobban, mint jól... Én többet akarok tőle, mint csak egy barát lenni, de ő folyton azt mondja, hogy én csak egy haverja vagyok... Viszont nem ez látszik rajta, szerintem, és mások szerint is ő is szeret engem, és pont most, mikor elakartam volna mondani, hogy mit érzek, összejött egy sráccal... Mármint még nincsenek együtt, de olyanokat irogat nekem a csaj, hogy pillangók vannak a hasában, mert azt mondta neki a srác, hogy tetszik neki, de mondom, hogy teljesen látni a csajon, hogy értem is odavan... Mit kéne csinálnom? Hagyjam a francba az egészet, vagy várjam meg, míg szakít a sráccal, vagy minél hamarabb mondjam el neki, hogy hogy érzek?

2015. dec. 6. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia bajtársam!

Én is ugyan igy vagyok, csak én a lányt két éve ismerem. Velelm egy időben egy másik pasi is veri a port, aminek én nagyon nem örülök, tegnap előtt mondtam el minden érzésemet, sajnos még nincs semmilyen fejlemény, engem csak az nyugtat, hogy a másik gyerekről csak azt mondja, hogy megkedvelte, de egyébként élőben még nem is találkozott azzal a gyerekkel. Ha így nézzük én így előnyben vagyok. Nem tudom, hogy ez segít-e neked, de én most hirtelen nekilendültem az íràsnak és csak jött :) sok sikert, én szurkolok neked, légyszi te is nekem :D

2015. dec. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sztem hagyd,mert ne eroltesd, ha egyszer azt mondta,csak egy baratja vagy, akkor azt el kell fogadni:/
2015. dec. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!