Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne csinálnom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tündii01 kérdése:

Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval, tök jól el voltunk, talalkozgattunk stb .. Most megy egy pár napja alig keres .. Ritkán ír, nem hív el talalkozni, nem hülyéskedik ugy velem mint azelőtt.. Miert lehet ez? Jo el hiszem hogy dolga van meg minden de ha fent van fb-n akkor miert nem tud visszanirni? Vagy miert nem hív talalkozni?

2015. nov. 4. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy beleunt abba hogy te nem kezdeményezel. Vagy ő már megtenné a köv. lépést, és nem bir már tovább várni rád. Vagy simán tényleg elfoglalt.
2015. nov. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz te egy találkozót (nem gáz ha te hivod el randira)
2015. nov. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De en mindig írok neki .. Tegnap is mondtam neki hogy ma találkozzunk. Azt mondta oke. Aztán ma délelőtt lemondta egy olyan dolog miatt amit később is el tudott volna intézni..
2015. nov. 4. 16:43
 4/4 anonim válasza:
érdekes...szerintem ha te keresed de ő nem akkor (tudom hogy nehéz lesz, ha érzel is iránta vmit) de hagyd a francba, nem érdemel meg téged.
2015. nov. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!