Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogyha ket iranyba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogyha ket iranyba huz a szivem?

Figyelt kérdés
Vilag eletemben kulfoldon laktam es ezzel soha egyszer sem volt problemam... Beszelem a nyelvet meg az osztalytarsaimat is nagyon nagyon szeretem itt minden porog meg minden imadom csak... A nyaron megismerkedtem egy fiuval es elmondani nem tudom mennyire beleszerettem. Meg mindig ugyanugy szeretem. Nem erzem magam jol igy,hogy nincsen velem. Hogy vege szakadt annak ami volt. Nem tudom elengedni.Soha nem ereztem ugy,hogy ket iranyba huzott volna a szivem.. Meg eletemben nem hianyzott ennyire valaki. :( Nem tudom elfelejteni es nem is akarom. Valaki tud tanacsot adni esetleg? :(
2015. dec. 4. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Írj neki. ask.fm/Aliza55 :)
2015. dec. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok. O mas..O versenyekre jar teljesen mas elete van nagyon elfoglalt es valoszinuleg o mar el is felejtett. En mindig fogok ra emlekezni mert o volt az elso akibe szerelmes voltam :( Meg mindig ugyanugy szeretem. Es nagyon pici az eselye hogy pont ugyanakkor jovo nyaron o is akkor megy abba a taborba ahol osszeismerkedtunk :( Tehat az sem biztos hogy valaha ujra latom majd ot.
2015. dec. 4. 16:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha elfelejtett és nem keres nem érdeklődik akkor ne törődj vele. Hiába szereted ha ő nem érezi azt amit te. Jönni fog valaki aki majd ugyan úgy érez ahogy te.
2015. dec. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem szotam neki irni meg semmi nem akarom idegesiteni csak igy most egyszeruen nem vagyok boldog es az osztalyom pedig utal emiatt hogy ilyen kedvtelen vagyok mostanaban miatta. Es annyira szeretnem hogy ujra pillangokat erezzek a gyomromban valaki miatt de semmi. Csak ot tudom elkepzelni magam mellett pedig probalkozom de mindig mindenkit otthagyok mert egyszeruen nem tudok tovabblepni. Tudom hulyeseg meg minden csak jo leirni :')
2015. dec. 4. 16:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor írj neki és látni fogod hogy érdekled e. Lehet hogy ő már teljesen tovább lépett és az is lehet hogy te is hiányzol neki. Ez nem hülyeség. Érthető hogy ilyen kedved van és az oszt. társaid is lehetnének egy kicsit együtt érzőbbek mert nehéz időszak ez most neked.
2015. dec. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De nem lenne fura? Igy lassan 5 honap utan csak ugy rairni? Ugy hogy elotte se kep se hang? :D
2015. dec. 4. 16:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szereted akkor nem fura. De ha 5 hónapig nem keresett kétlem hogy érdekelnéd.
2015. dec. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!