Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » EGy lány öszetörte a szivem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

EGy lány öszetörte a szivem mit kéne hogy tegyek?

Figyelt kérdés
Tehát egy lányba voltam szerelmes és már ott tartottam hogy találkozok vele de akkor bejelentette hogy vamn barátja csak nem mondta el mert nem rég lett . Ekkor kiakadtam és teljesen depressziós vagy mert ö lettvolna az elsö olyan lány aki iránt télleg éreztem valmit . Szoval mit tegyek most halgasak zenét ami felvidít buli nem lesz az elkövetkező fél évbe szovall ha egy tapasztaltabb ember leírná mit kéne csináljak annak örülnék ( ha azt irjátok váltsak át más csajra nem megy most nem ).

#szerelem #összetörés #párkapcsolat depresszió
2015. aug. 6. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Korrod? Egyépként próbáld meg elterelni valamivel a figyelmed .. velem is volt ilyen de el fog múlni :) 17/L
2015. aug. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noren1989 ***** válasza:

Találj egyet, aki összeragasztgatja.

25/F

2015. aug. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 E1D1E ***** válasza:

Sose szabad enyire emberekhez ragaszkodni, mert az emberek altalában megbízhatatlanok és mindíg mást akarnak mint amit te szeretnél.


Persze vannak kivételek, de a kivételek is képessek csalódást okozni, csak nem így, hanem máshogy.


Igazábol csak te teheted magad boldoggá és ezt megoszthatod másokkal. Ha találsz egy lányt aki boldog úgy ahogy van és te is boldog vagy önmagadtól, akkor ott egy egészséges boldog kapcsolat fog kialakulni.


Mindíg sodródj az árral mert lehet, hogy sokkal jobb helyre kerülsz mint ahol most vagy!

2015. aug. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm asok választ :)
2015. aug. 6. 11:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Most példabeszéd következik, akit nem érdekel, lesz*rom. :D

15 évesen taliztam egy sráccal, aki már egy éve bejött. Nagyon vonzó volt számomra.

Balul sült el, nem lett belőle semmi.

3-4 hónapig szar volt. Minden nap láttam, köszönt is (a srác kicsit furi, tény), annak ellenére, h alig ismertük egymást.

Minden nap gondoltam rá. Sőt, minden órában...

A tali novemberben volt, s a következő év májusának elején elballagott. Azóta nem láttam, nem igazán érdekel már.


Szóval; eleinte sokat gondoltam rá, így sikerült helyreraknom a dolgokat magamban. Sokat beszéltem róla (szegeny barátok xd).

Fontos, h kiadd magadból. Vmilyen formában. Írd le, beszélj vkivel erről. Gondolj rá. Rajzolj, szórakozz, sportolj.

Előbb-utóbb enyhülni fog, s " kellemes" emlék lesz!

Szurkolok!! :)

2015. aug. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na mindegy én már nem tudok itt követni embereket de én most már leszaserom azt a lányt és keresek eggy jobbat és kész passz puff xD
2015. aug. 8. 22:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!