Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezek után mit kellene tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Szerettem egy fiút, a legjobb barátomat. Ő viszont nem akart kapcsolatot(azt mondta azért, mert akkoriban ért véget egy előző) csak egyfajta extrás barátságot... Gondolom mindenki érti :/ Bármennyire is szánalmas, de benne lettem volna, mert mióta ismerem, azóta érzem, hogy kell nekem, szükségem van rá, kiegészít, mintha csak a belőlem hiányzó dolgok benne mind meglennének... Csakhogy! Nagyon csúnyán elutasított, teljesen bugyuta kifogásokkal(arra, hogy miért nincs ideje velem beszélni, holott megígérte), pedig én tényleg csak beszélgetni szerettem volna vele, mert nagyon fontos nekem, és már nagyon hiányzott, hogy végre velem is foglalkozzon kicsit. A legjobb barátom dolog is, úgy érzem, kicsit egyoldalú volt, mert általában csak írtunk egymásnak, de én tavaly nyár óta csak rá gondoltam, mikor szomorú voltam, és mikor boldog, akkor is, és alig vártam, hogy végre találkozzunk nyáron. Egész évben ez tartotta bennem a lelket, ezért csináltam mindent, ezért nem adtam fel, és ezért mosolyogtam akkor is, mikor belül nagyon egyedül voltam, mert vártam, hogy vele legyek. És aztán ennyi, nagyon rosszul esett, hogy még beszélni sem akart velem, bocsánatot sem kért, és azóta sem magyarázta meg a dolgot. Nem fogunk találkozni mostanában, így beszélni sem tudok vele, viszont arra, amit írtam, nem reagált, nem is nézte meg... Úgy érzem nélküle nem megy. Akkor születtem meg, úgy érzem, mikor rájöttem, hogy mennyire szeretem. De ő itt hagyott, és nem megy, nem megy nélküle tovább, mert sem elfelejteni nem tudom, sem a kapcsolatunkat helyre hozni. Nem tudom mit rontottam el. Nem jó megoldás, hogy várok rá, hiszen ő ezek szerint elfelejtett, nem is akar velem foglalkozni, ha arra sem veszi a fáradtságot, hogy írjon nekem... De nem tudom mit tegyek. Annyira szeretem. És mikor mindenki azt mondta, mekkora idióta, én kiálltam érte, pedig ő nem is hallhatta, de csak úgy, hogy ne mondjanak róla rosszat. És mikor szomorú volt, és nem hitt magában, én elmondtam neki, mennyire hiszek benne, hogy bármit elérhet, ha hisz benne, és, hogy sose adja fel, mert én hiszek benne, mert nekem ő ad erőt... ő a példaképem... De most nem az, most nincs velem gondolatban sem. Mert itt hagyott. És most minden üres belül, mert ő nincs velem. És olyan nagyon fáj, olyan kimondhatatlanul, olyan eszeveszettül és borzasztóan nagyon... Mit csináljak? Köszönöm!

17/lány



2015. aug. 5. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Jajj szegénykém❤️ Szerintem csak az a választás van h elfelejted ...tudom konnyu mondani ,de ha lesz olyan ,aki viszont szeret ,akkor ezt az egeszet el felejted...ne eroltesd ra a szerelmedet ...ha o erezne irantad valamit ,akkor mar lepet volna
2015. aug. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nem tudok mást szeretni. Mikor az elején nem hittem, hogy bármi lehet, és megpróbáltam mással, nagyon rosszul éreztem magam,mert csak ő kell, senki sem elég jó helyette. Csak becsapnám azt, akivel helyette lennék, és magamat is.
2015. aug. 5. 14:01
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez valami törvény, hogy a lányok a legjobb barátjukba szerelmesek?

Akkor elmondok valamit: AZ.NEM.LEGJOBB.BARÁT. Barátokba nem vagyunk szerelmesek.

Mit csinálj? Lehet elfelejteni nem fogod egyhamar, de ne törődj vele. Embereld meg magad! Ő csak meg akart fektetni (te meg belementél volna, amit inkább nem kommentálok), nem jelentettél neki ezen kívül túl sokat. Meg sem érdemli ezt a sok törődést.

2015. aug. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ez sokkalta több, mint egy flört, vagy egy vágy. Én őt érzem a másik felemnek. Elmondhattam neki, ha bántott valami, ahogy ő is nekem. Felvidított, mikor szomorú voltam, és egy másik szintre emelte az életemet. Felnézek rá, amiért olyan kitartóan küzd az életben, büszke vagyok rá, azért, aki. Minden hibáját, amit valaki annak venne, szeretem benne. Úgy érzem, vele megvalósíthatom az álmaim, hogy ő el tud kísérni, hogy sosem adnám fel, ha a barátom maradna. És én voltam az, aki miután megtudta, hogy már nem jár a barátnőjével, tett egy lépést előre. Nem ő akart "megfektetni", az után beszélt arról, hogy mi lenne, ha..., miután egy kicsit eljátszottunk ezzel a gondolattal. Nem értem miért baj, ha lefeküdtem volna azzal, akire úgy hittem számíthatok, és akit mindenkinél jobban szeretek...
2015. aug. 5. 14:26
 5/8 Girgoy ***** válasza:

Nagyon sajnálom a történteket. És azt is megértem, hogy most nem tudsz másra gondolni. De tényleg lehet, hogy az lenne a jobb, ha szépen lassan mégis elfelejtenéd.

Lehet, hogy valójában mégsem volt olyan jó, mint amilyen képet Te alkottál és bemagyaráztál magadnak róla. Valahogy nem passzol az, hogy ilyen jó társ a valóságban mégis otthagy. Te egy igazi társra vágysz és szeretnéd ha valaki tényleg olyan lenne. Azért vagy most csalódott, mert a valós tettei nem ezt tükrüzik. Mégpedig nagyon nem. Próbálj meg egy kcisit egyedül lenni és rendbe tenni ezt magadban. Úgy tűnik, a vágyaid túlhaladták a valóságot.


Az nem baj, ha igaz szerelemre vágysz, de tudd, hogy csak az az igaz, ami a valóságban is úgy működik, és ezért sokat kell tennie mindkét félnek. Nem az álmoktól leszünk boldogok, hanem attól, ha a valóságban is sikerül kemény munkával létrehoznunk az álmainkat, és azt a valóságban is élvezhetjük.


Ha ez a fiú ejtett, ha bizonyította tetteivel, hoyg nem méltó az álmaidra, akkor ne is erőltesd szerintem tovább azt, hoyg hozzá kötöd az álmaidat. Szép lassan téj vissza a valósághoz. Egy ideig talán jó, ha egyedül maradsz, aztán ha jön egy jobb fiú, akkor abba nyugodtan lehetsz föüli szerelmes, de akkor is lásd reálisan őt. Mi az, ami valóban jó benne, és mi az, amiben fejlődhetne még ő maga is. Akkor leszel boldog, ha a valós problémákon is tudtok közösen fejleszteni. Nincs gyönyörűbb annál, mint amikor valódi problémákat győztök le közösen és egyre jobban egymáshoz csiszolódtok. A valódi boldog kapcsolatnak ilyen valódi fejlődés és összerázódás lehet az alapja. És ezért bizony sokat kell dolgozni. Nem álmok között, hanem izzadva hónapokon, éveken át... De az eredmény valódi boldogság.

2015. aug. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Girgoy ***** válasza:
*föüli=fülig (csak hogy a leghülyébb elgépelést javítsam)
2015. aug. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg ismerkedni és lefoglalni magadat. Ahogyan már mások is leírták, én is megteszem. Csak akkor fog sikerülni elfelejteni, ha fog jönni egy másik srác, aki tetszeni fog neked.
2015. aug. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#4: "Nem értem miért baj, ha lefeküdtem volna azzal, akire úgy hittem számíthatok, és akit mindenkinél jobban szeretek..."

Mert ő nem így érez, még mindig nem világos?! 17 évesen nem hinném, hogy neked arra kellene igényednek lenned, hogy lefeküdj egy sráccal, aki még csak nem is a barátod...

Az 5-ös válaszoló nagyon jól leírta a dolgokat. Talán jobban nem is fogalmazhatott volna. Ahhoz tartsd magad!

2015. aug. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!