Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ezek után mit kéne tennem? :D

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után mit kéne tennem? :D

Figyelt kérdés
Pár napja megismertem egy srácot. Élőben nagyon közvetlen volt.1 nappal később bejelöltem facebookon. Pár óra múlva rám írt, elbeszélgettünk. Sajnos hajlamos vagyok már ilyenkor tovább gondolni a dolgokat :D Úgyhogy következő nap rá írtam. De nem rázott le hanem egész sokat írt. Meg is mutattam az egyik barátnőmnek az üziket, de azt mondta hogy szerinte kicsit látszik hogy nekem bejön, ő viszont egyáltalán nem bókol nekem és hogy, szerinte ne írjak neki többször várjam meg amíg ő ír. Ha meg nem ír többet, akkor tudni fogom hogy nem akar tőlem semmit. Vagy esetleg még próbáljak meg egyszer kezdeményezni? Ha igen, mikor? :D 20/L

2015. jún. 3. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a helyedben várnék én is, hogy ő írjon... Max hogyha 2-3 napig nem ír -bár szerintem fog, ha elég jól eldumáltatok eddig is-, akkor írnék rá megint én.

Velem is voltak hasonló dolgok, általában írtak ők egy idő után, de nem minden nap..:D Volt aki meg nem írt egyáltalán, ha én nem kezdeményeztem, azt meg úgy hagytam... xd


18/L

2015. jún. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Írjál csak neki :D lehet ő is erre vár :D vagy hivd el valahova te ha olyan közvetlen volt :D élőben biztos jobb :D
2015. jún. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor elég nyomulósnak tűnnék ha én hívnám el valahova, nem? Volt már olyan kapcsolatom ahol én kezdeményeztem de ki tudja ezt melyik srác hogy veszi....elijeszteni nem szeretném :D
2015. jún. 3. 13:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Már először sem neked kellett volna írni, hanem megvárni, amíg a fiú ír a lánynak.
2015. jún. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!