Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelenthet ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Egy lányt már lassan 3 éve kedvelek,s ezen idő alatt úgy érzem,beleszerettem.Sajnálatos módon Ő nem viszonozza ezen érzéseket,legalábbis egy jelet sem láttam erre utalóan,csakis ellene..

Az érdekesség,ami nagyon érdekel,hogy mitől lehet,az az,hogy ha rá gondolok,nem tudom felidézni bájos arcát,megigéző szemét...Nem értem,mitől lehet ez,pedig sokszor nézegetem képeit,s élőben is szinte naponta látom.Gyönyörű lány...

Szerintetek mit jelenthet e jelenség?



2015. dec. 3. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, belem is ezvan legalábbis félig :D Láttam már többször is a lányt élőben, de egyszerűen nemtudom felidézni az arcát. Viszont a képeit már annyiszor láttam, hogy simán látom magam előtt.
2015. dec. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
velem*
2015. dec. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!