Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lennék? LENT!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lennék? LENT!

Figyelt kérdés

Na,ott kezdeném 7.osztályos 12 éves fiú vagyok.

Szóval mi szoktunk ilyen angyalkázós ajándékozós cuccot mikulásra.És hát ki mást húztam volna,hát azt aki tetszik.

Kb. 7. eleje óta tetszik. Alapvetően jóban vagyunk,néha szoktunk beszélgetni? Milyen ajándékot adjak neki?


2015. nov. 26. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Saját magadnak megválaszoltad a kérdésed. Nem vagy szerelmes, csak tetszik neked. Azt hogy milyrn ajándékot adhatnál neki azt ne tőlünk kérdezd. Mi nem tudjuk mit szeret.
2015. nov. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Juj, egyszer velem is volt ilyen, csak én lány vagyok.:D

Szerintem csokit, azt mindenki szereti. De, mivel ez elég tág fogalom, próbáld megfigyelni, milyet eszik szünetekben, vagy valahogy tudakold meg, pl. barátokon keresztül! :)

2015. nov. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fülbevaló,nyaklánc,karkötő,csoki,bögre,jópofa matrica
2015. nov. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha szoktál rajta látni nyakláncot, vagy valamilyen ékszert, tehát hord ilyesmit, az pl. jó ötlet tud lenni. :)

Kérd meg vmelyik barátnőjét, h segítsen olyat választani, ami tetszik neki. :)

2015. nov. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!