Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi ez az érzés?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az érzés?

Figyelt kérdés
Van egy legjobb barátom, akivel úgy lettünk barátok, hogy még pár éve felelsz vagy mersz miatt meg kellett csókolnia. De azóta is csak barátok vagyunk. Viszont egy ideje furcsán érzem magam a közelébe és mindig zavarba tud hozni. Mindig olyan furcsa érzés van a gyomromban ha megölel, ha vele vagyok. Sokkal jobban érdekel ha rólam beszél és sokszor vörösödök el. Van amikor megremeg a hangom..nem merek a szemébe nézni és furcsa érzésem van ha hozzám ér
2015. nov. 26. 10:52
 1/4 NeymarjrLau ***** válasza:
Lehet, hogy vonzódsz hozzá, emiatt észreveszel olyan dolgokat meg felfigyelsz olyan dolgokra, amikre eddig nem.
2015. nov. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézz kevesebb telenovellát, és Reggel este Bukarestet! Csak azt nem értem mi értelme a kérdésednek. Specifikusan definiálod a szerelmet a magad egyszerű és naiv módján, hogy aztán elmondják, hogy igen ez szerelem. Idióta debil.
2015. nov. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Soha nem voltam szerelmes, honnan kéne tudnom hogy az milyen érzés?
2015. nov. 26. 12:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Sztem éhes vagy. Egyél rizsát csirkével, vagy ha dijétázol, akkor a vattapamacs is megteszi!!
2015. nov. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!