Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez mit jelent a fiúknál?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent a fiúknál?

Figyelt kérdés
Egy fiúval beszéltünk valamiről,ami mindkettőnknek van,és én mutattam,hogy az enyém milyen,majd másnap behozta a suliba a sajátját csak úgy összehasonlításképpen,és csak azért hozta be,hogy nekem megmutathassa,utána hagyta és elrakta,nem is használta meg semmi.Fel sem merült,hogy ő majd csak miattam behozza...ezek szerint otthon gondolt rám,és elrakta,hogy behozza csak miattam?Vagy ennek semmi köze ehhez csak én gondolom bele?

2015. nov. 25. 22:39
1 2
 1/18 anonim válasza:
Nem értem a problémádat. :,(
2015. nov. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
EZ barkóba?
2015. nov. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha ő otthon tartja és nem magánál akkor fuss :-D
2015. nov. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem barkóba,csak nem akarom leírni konkrétan,mert egyrészt tök mindegy,mert nem ez a sztori lényege,másrészt pedig ki tudja,hátha meglátja ezt a kérdést,és rájön,hogy ki vagyok,azt meg ne szeretném.
2015. nov. 25. 23:21
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy valóban hogy egy dildó vagy egy porcelánváza. De szerintem már ebből is rájön a szemfüles.
2015. nov. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
szerintem odavan érted, főleg azért, mert behozta a sajátját!
2015. nov. 26. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
a braneret mutatta?
2015. nov. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Jó,konkrétan egy füzetről volt szó,hogy neki is hasonló mintás van,na.Most ez lényegtelen szerintem :D De nem is ez volt a kérdés,hanem,hogy vajon ez jelenthet valamit?Hogy otthon gondolt rám és csak nekem behozta? :) Mert ha leszarna,akkor nem érdekelte volna a dolog,és nem hozta volna be meg semmi..de persze lehet,hogy rosszul gondolom.
2015. nov. 26. 17:34
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
A nemi szervekről van szó? Értékeld már,hogy otthonról elhozta neked a farkát!:D
2015. nov. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Hát... Én bárkinek a kedvébe járok, legyen az fiú/lány. Ez szerintem szimplán jofejség, persze csak gondolt rád, mert ha nem, otthon felejtette volna, de ez még kutyafüle :)
2015. nov. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!