Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez mit jelent a fiúknál?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent a fiúknál?

Figyelt kérdés
Egy fiúval beszéltünk valamiről,ami mindkettőnknek van,és én mutattam,hogy az enyém milyen,majd másnap behozta a suliba a sajátját csak úgy összehasonlításképpen,és csak azért hozta be,hogy nekem megmutathassa,utána hagyta és elrakta,nem is használta meg semmi.Fel sem merült,hogy ő majd csak miattam behozza...ezek szerint otthon gondolt rám,és elrakta,hogy behozza csak miattam?Vagy ennek semmi köze ehhez csak én gondolom bele?

2015. nov. 25. 22:39
1 2
 11/18 anonim válasza:
Szerintem ne gondolj bele semmit. Csak szimplán megmutatta
2015. nov. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Értem.Bár mondjuk én sejtem,hogy lehet,hogy tetszem neki,na persze nem emiatt,hanem más jelekből az esett le :) Csak ilyenkor mindig félek,hogy hülyeség és csalódom :(
2015. nov. 26. 22:04
 13/18 anonim válasza:
Mondjuk negyed ennyi hozzászólás se lett volna, ha az elején elmondod, hogy füzetről van szó:)
2015. nov. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Lehet :D
2015. nov. 28. 11:30
 15/18 anonim ***** válasza:
lehet csak bizonyitásképp, v unatkozott és elökereste , v tényleg tetszesz neki
2015. nov. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Több mint semmi.....,nem tolakodó, de jelzésértékű is lehet a figyelmessége.
2015. dec. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 abelmaster válasza:
Szerintem ez nem jelent semmit, most felhozta a füzetét megmutatni, nagy dolog.
2016. jan. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Oké,lehet,hogy csak úgy elhozta,és tényleg,tudom én is,hogy nem olyan nagy dolog,sőt...kb semmit nem jelent.Csak arra gondoltam,hogy ezek szerint biztos gondolt rá,mikor otthon volt,tehát eszébe jutott,és csak úgy a semmiből kezdett el róla beszélni,és nekem hozta be.És ebből következtettem arra,hogy ezek szerint gondolt rám,és lehet,hogy számítok neki valamennyire.Nyilván ez nem jelent sokat,de azért figyelmes volt legalább,ami meg már jelenthet valamit.
2016. jan. 6. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!