Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A romantikus együtt fürdést,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A romantikus együtt fürdést, hogy kell kivitelezni?

Figyelt kérdés
Ha adott egy normális kis méretű kád, és egy szerelmes pár, és nagyon romantikusan együtt szeretnének fürdeni, azt hogy kéne csinálni? Tudom, hogy nagyon hülye kérdés, de még sosem csináltam ilyet, és nem akarom hogy bármi rosszul süljön el.. Akik már sokszor csinálták, tapasztalatok?

2015. nov. 25. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Tusoloba sokal jobb a sex
2015. nov. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez attól függ ki mit szeret. Én például imádom a halvány fényt, és a halk nyugalmas zenét. Nekem a rózsa szirmok meg ilyen olyan olajok nem hiányoznak, de persze ha valakinek az tetszik, azt is használhat. Ha csak nem meglepetésnek szánod, szerintem inkább kérdezd meg a párod, hogy ő minek örülne.
2015. nov. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 plasztik@ä ***** válasza:
87%
nekem pl. a electro house jön be fürdés közben ami jól hangosan szól. de inkább egy pár gyertya és romantikus zene
2015. nov. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Az ebbe a kategóriába írók átlag életkora alapján neked még sehogy....
2015. nov. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!