Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy felejtsem el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ktünde14 kérdése:

Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki bejön, de semmi esélyem se lenne nála és sztem fiatal vagyok, 13 évesen egy "szerelemhez". Ráadásul az osztálytársam.

Hogy tudnam elfelejteni?



2015. nov. 24. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Kiszel Tünde 13 éves? :OOOO :D
2015. nov. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Honnan tudod, hogy nincs nála esélyed? Ha osztálytársad, épp olyan fiatal mint te, a srácok ráadásul sokkal éretlenebbek ebben a korban, mint a lányok...nagy valószínűséggel nem fog kezdeményezni akkor sem, ha tetszel neki, sőt, pont az ellenkezőjét mutatná. Vedd úgy, hogy te vagy az okosabb, érettebb és ha akarsz tőle valamit, vedd a kezedbe az irányítást...(próbálj többször mellé ülni órákon, esetleg írj neki facebookon, vagy ha félénkebb vagy, próbálj vele csak szimplán egy társaságba keveredni és szervezzetek közös programokat)...ha pedig mindenképp el akarod felejteni , nem tudsz mást tenni mint hogy eltereled a figyelmed valami mássa (sport, zene, esetleg egy új hobbi, stb) ami maximálisan kitölti a szabadidődet és nincs időd ábrándozni...aztán előbb utóbb úgyis jön valaki más ;) remélem, tudtam valamennyit segíteni :) 19/L
2015. nov. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Haaj miért jön mindenki azzal hogy Kiszel Tünde :'D

2. Nagyon szépen köszi :)

2015. nov. 25. 16:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!