Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ennyire konnyen kaphatonak nez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire konnyen kaphatonak nez?

Figyelt kérdés
Nagyon joban vagyok azzal a fiúval akibe szerelmes vagyok történnek kisebb nagyobb dolgok. Mutkor osszekulcsoltuk a kezünket es ugy járkáltunk,kesobb megöleltem hátulról es visszaolelt es ugy álltunk percekig,másnap az ebédlőben a szamba rakta a kaját a villával (najo ez igy hülyén hangzik de ertitek). Neha majdnem ugyviselkedunk mitha egyutt lennénk.DE..tegnap este fel 11kor ramirt hogy lenne egy kerdese es hogy majd irjak vissza neki ha latom es akkor elmondja mitakar.en mar akkor aludtam ezert csak reggel lattam es irtam neki vissza.megkerdeztem hogy mitszeretne es aztvalaszolta hogy csak este ráértem es azt akartam kérdezni hogy atmehetek e egy szexre? Hat lestem nagyokat.ebben az a vicc egyebkent hogy mindketten szüzek vagyunk es meg azok is szeretnénk maradni meg egy jo ideig (vagyis én igen) ugyanis 14evesek vagyunk mindketten. De tenyleg csak Ennyit jelentek neki? Tenyleg csak a lyukat latja bennem? Vagy velem van a problema? En adtam neki azzal indokot erre azzal hogy probaltam hozza kozel kerülni?

2015. nov. 21. 17:37
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat a bena fogalmazasert es a helyesírási hibákért.
2015. nov. 21. 17:40
 2/6 anonim ***** válasza:
40%

A legjobb kapcsolatok, a szerelem kapcsolatok, amikor odáig vagytok egymásért azok igy kezdődnek, egy szexel. Vagy ha nem akarod elveszteni akkor menj bele egy pettingbe ( szopás, nyalás, csók, ujjazás stb). Ha szerelmesek vagytok akkor nagyon jól fog esni.

Amugy meg a szüzesseget minél előbb ajánlatos elveszteni

2015. nov. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

" Mutkor osszekulcsoltuk a kezünket es ugy járkáltunk,kesobb megöleltem hátulról es visszaolelt es ugy álltunk percekig,másnap az ebédlőben a szamba rakta a kaját a villával (najo ez igy hülyén hangzik de ertitek). Neha majdnem ugyviselkedunk mitha egyutt lennénk."


Őszintén szólva, csodálkozol, hogy könnyen kaphatónak néz?


Amúgy meg ne higgy ennek a beteg elmének....14 évesen nem kell se szexelned, se pettingelned, főleg nem egy baráttal.

2015. nov. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
abban nincs semmi rossz ha barátként így viselkedtek,de ez hülyeség, hogy a szerelem kapcsolatok szexel kezdődnek..szerintem ha szeretitek egymást akkor szex nélkül is meglesztek.és véleményem szerint 14 évesen még fiatal vagy hozzá, hogy lefeküdj egy fiúval akibe szerelmes vagy.ülj le és beszélgess vele erről, hogy ő mit érez irántad és ha csak le akar veled feküdni akkor hagyd. neked is csak azt tudom mondani, hogy lesz majd más aki szeretni fog,fiatal vagy, nem kell magad rögtön odaadni az első fiúnak aki tetszik. :)
2015. nov. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valszokat. :) es eszem agamban sincs lefeküdni vele,de massal sem
2015. nov. 22. 18:03
 6/6 anonim válasza:
fhu, a 2. válaszoló oltári nagy baromságot írt..
2015. dec. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!