Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert hiszik konnyen kaphatona...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert hiszik konnyen kaphatonak az olyan csajokat, akik szexisen oltoznek?

Figyelt kérdés

Bevallom, a kornyezetemben a csajok nagy resze, aki miniszoknyat, 10 cm magas cipoket hord, az olyan, hogyha jol nezel ki, odamesz hozza, rogton odaadja magat.

Az utobbi par evben leadtam 10 kg-ot, csinosabb lettem, es elkezdtem erdeklodni a divat irant.

Azota gyakran hordok miniszoknyat, miniruhakat, ilyen 10 cm koruli magassarkukat, es azt vettem eszre, hogy kozelednek a pasik, de ugy, hogy rogton fogdosnak.

Az izlesem ilyen oltozkodes teren, viszont nem vagyok olyan csaj, aki konnyen kaphato.


2014. nov. 24. 10:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
a kirakatba is azt teszik ki ami eladó, nem? ;)
2014. nov. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
43%
te kis naiiiiiiiiiiv :D
2014. nov. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Aki k*rvának áll, ne csodálkozzon ha megbasszák. Mégis milyen más célja lehetne a kihívó öltözködésnek, mint a másik nem bevonzása?
2014. nov. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Mert nem értenek a nőkhöz.

Pont az ellenkezőjét érik el ha csajt azonnal fogdossák.

És sajnos emiatt ritka is az ilyen mint te,aki nőiesen öltözködik.

Sok pasiban ,,ellenszenvet" vált ki mert kevésnek érzik magukat az ilyen lányokhoz pedig csak tenni kellene érte és magukat fejleszteni,hogy egy sikeres vonzó férfivá váljanak,és ne ,,ellenségként kezeljék a dögös belevaló nőket".

Kemény munka de megéri,ezt sok pasi nem érti meg és nem is fogja.

Sugárzod magadról a szexualitást hidd el egy igazi férfi tudja mi a lényeg,hogy igen szenvedélyes nő vagy,és legyél is az,mutasd meg magad tettél érte,hogy igy nézzél ki.

Aki meg emiatt ellenszenves azzal ne törődj.

2014. nov. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nekem ez tetszik. Ez all jol, akkor miert oltozzek ugy, mint egy szurke kiseger?
2014. nov. 24. 11:00
 6/17 anonim ***** válasza:
Még nem.
2014. nov. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%

Öltözz úgy, ahogy neked jólesik (habár arra érdemes odafigyelni, hogy az ember egyszerre érezze jól magát a ruhában és az összeállítás azért valamiféle ízlést is tükrözzön, mert van különbség a közönségesség és az ízlésesen szexi, nőies öltözék között) és arra ügyelj, hogy a viselkedéseddel, gesztusaiddal, magatartásoddal, kisugárzásoddal lehetőleg tedd egyértelművé, hogy hol a határ, mit szabad és mit nem!


Nem tudom, hol tapasztalod, amit tapasztalsz, de ha szórakozóhelyekre jársz, (IQ-negatív) diszkókba, akkor sajnos számolni kell azzal, hogy találkozni fogsz nyomulós, kiéhezett fiúkkal, akik többet megengednek maguknak a kelleténél. Vagy keress olyan helyeket, ahol kulturáltabbak a körülmények és az emberek, vagy tanuld meg kezelni az ilyen helyzeteket, mert az ilyen helyeken mindig lesz olyan, aki próbálkozik!

29/F

2014. nov. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
64%
Akárhogy magyarázod, az öltözködésed egy felhívás a táncra, és a srácok ez alapján reagálnak úgy ahogy. Akár bennük van a hiba, akár nem, attól még így van. A további öltözködés innentől a te döntésed. Megjegyzem attól még nem leszel szürke egér, hogy nem lóg ki a valagad a miniszoknyából, a melled pedig a dekoltázsból. Sőt, egy normális férfi ilyen ribikkel nem is kezd, pont azért mert ez az öltözék egy jel a világ felé.
2014. nov. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Naivak az olyan pasik, én szexin öltözök,de nem fekszem le senkivel, érzelem nélkül
2014. nov. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Tévedsz utolsó,pont,hogy ez ilyen nőies nőket vesszük a legtöbben észre.

Egy vonzó férfi vonzza a szép nőt és értékeli,h a nő miniszoknyában van dekoltált felsőben,nőies,akire fel tud izgulni,akire ha ránéz melegség jó érzés árasztja el.



Kérdező ne is legyél kisegér,jól teszed,öltözködj igy,megdolgoztál te ezért.


Én is kaptam már,hogy izomagyú,bunkó meg ilyenek csak mert eddzett vagyok,és olyan ruhákba járok ami a testemre simul,de érdekes a lányoknak ez tetszik,és dicsérik(nem felvágás,hanem tapasztalat),szóval akinek nem leszel szimpi az fog savazni,azoktól határolódj el.

Én is ezt tettem,persze amikor megismernek néznek kettőt,de az átlag ember ilyen,mert EQ-juk nincsen,nagyon kicsi.

2014. nov. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!