Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert hiszik konnyen kaphatona...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert hiszik konnyen kaphatonak az olyan csajokat, akik szexisen oltoznek?

Figyelt kérdés

Bevallom, a kornyezetemben a csajok nagy resze, aki miniszoknyat, 10 cm magas cipoket hord, az olyan, hogyha jol nezel ki, odamesz hozza, rogton odaadja magat.

Az utobbi par evben leadtam 10 kg-ot, csinosabb lettem, es elkezdtem erdeklodni a divat irant.

Azota gyakran hordok miniszoknyat, miniruhakat, ilyen 10 cm koruli magassarkukat, es azt vettem eszre, hogy kozelednek a pasik, de ugy, hogy rogton fogdosnak.

Az izlesem ilyen oltozkodes teren, viszont nem vagyok olyan csaj, aki konnyen kaphato.


2014. nov. 24. 10:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ez 8-asnak ment
2014. nov. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Te meg miről beszélsz? Én akkor se fekszem le senkivel érzelem nélkül, ne te döntsd már el helyettem
2014. nov. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Akkor vagy szürke kisegér, ha az idióta "divatot" követed, te marha. :) Jól beleillesz a féldigites IQ-val rendelkezők közé, gratulálok.

A magassarkú amúgy is tönkrebassza a lábadat meg a hátadat, és még hülyén is nézel ki benne. Ne csodálkozz, ha találkozol mindenféle beteg fétises emberrel...

2014. nov. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ami még ennél is szomorúbb hogy valakit azért leszavazni, mert öszintén leírja a véleményét hát gratulálok nektek
2014. nov. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Tévedsz utolsó,pont,hogy ez ilyen nőies nőket vesszük a legtöbben észre.

Egy vonzó férfi vonzza a szép nőt és értékeli,h a nő miniszoknyában van dekoltált felsőben,nőies,akire fel tud izgulni,akire ha ránéz melegség jó érzés árasztja el. "


Mar ne haragudj, de ne keverd a majmokat a ferfiakkal.

2014. nov. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Aham szóval az a pasi aki ért a nőkhöz és szereti ha egy nő szexuális és meg is mutatja magát neki és értékeli akkor az egyenlő majom.Hmmm utolsó jó tudni,hogy ezt igy levezetted nekem. :)


Valaki megteheti valaki nem.

2014. nov. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#16 majd megmutatja magát a hálószobában. Persze ezt egy felszínes, üres ember nem értheti, hiszen neki is a kinézet a minden, teljesen más értékrend szerint születnek a döntések, ha a felvágás és a műmájerkedés az életcélja valakinek.
2014. nov. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!