Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érezhet irántam valamit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezhet irántam valamit?

Figyelt kérdés
Van egy lány,akivel nem olyan rég beszélünk.Kétszer csókoloztunk,viszont azt mondta,hogy én nem jövök be neki,csak cuki vagyok meg szimpatikus.És aztmondta hogy nem jönne velem össze.Néha rendes volt velem,néha meg elküldött a ******,azt mondta ez a hangulatváltozásai miatt van,és aztmondta néha lenne kedve kavarni velem,néha meg nem. Suliba észreveszem hogy sokszor féltékennyé akar tenni,mikor odanézek akkor ölel meg idegen fiúkat.Viszont egyszer megölelt az egyik barátnőm és a csaj megszólta hogy ez olyan szánalms hogy igy akarom féltékennyé tenni,mert úgyse lesz az,és nem zavarja. És aztmondta lett volna nála esélyem csak keveset foglalkoztam vele,szóval nem értem. Ha nem tetszek neki és nem jövök be neki,miért mond és csinál ilyen dolgokat? O.o
2015. nov. 21. 11:41
 1/1 anonim válasza:
Lehet hogy bejössz neki, csak nem mondja meg. Mondd meg neki hogy döntse el a hangulatingadozástól függetlenül tudnia kell hogy tetszel - e neki vagy sem. .. Ha nem ad ÉRTELMES választ akkor hagyjad a francba ne hagyjd magad hülyíteni :) Fighting :D
2015. nov. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!