Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Üdv! Szerintetek ez miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv! Szerintetek ez miért van? (Lent van)

Figyelt kérdés
Az a lényeg hogy az osztályban van egy lány akibe szerelmes vagyok. És nagyon jóban is vagyunk meg minden. De a mai nap a suliban nagyon ellenségessen viselkedett... elötte ülök fizikán és szokásomhoz híven hintázok és neki döltem a padjának. Általában ilyenkor megsimogatja a fejem :). De most megfogta a füzetét és rá art vágni eggyet. Aztán (nem tudom miért, talán mert beszélt vagy nem tom miért) az első sorba ültette a tanár. Én meg kimentem a dogámért és amikor mentem vissza hirtelen kitette a kezét és nem akarta hogy ott menjek. Meg ma szinte rám se nézett... pedig nem tettem semmit... nem értem... :( de még lenne egy kérdés. Hogy az lehet hogy tényleg már most ő a nagy Ő? Mert a bátyámnak is pl 2-3 éve van meg a baratnője, és még most se hinném hogy biztos lesz a dolog. A keresztapámnak meg 5 éve, de őneki elötte több millió csaja volt. (A bátyámnak is.) Az lehet hogy én egyből belefutottam? Nem ő a legjobb csaj, van nálla szebb csaj is, de nekem ő kell. És még csak nem is jut eszembe az hogy egy másik csajjal egyáltalán flörtöljek... 15 vagyok ő meg 14. Bocsi hogy hosszú lett, és remélem érthető!

2015. nov. 19. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:

9edikes vagy, ugye?

Egy modon tudhatod meg. Odamesz es megkerdezed h mi a baja.

Magatol nem fogja elmondani.

Ez a legjobb megoldas, de kell hozzá bátorság, és probáld nem mutatni az érzelmeidet. Sok sikert!

2015. nov. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, sajna még 8-os. De nem buktam meg semmi ilyesmi. Hanem év vesztes vagyok és ovodában anyám vissza fogott. És őt is vissza fogták. És csak és ezt fb megkérdezhetném? (Már 2. Óta ismerjük egymát. De csak 4-be nézelődtem hogy kik és milyenek vannak körülöttem. És észre vettem. De azt gondoltam h csak hirtelen valami megfogott majd elmúlik. 5-be van egy nagyon csinos csaj az osztályban, és vele akartam volna... akkor csak a test érdekelt... de valahogy ő is mindíg bekúszott... nah mind1. Picit elkerültem a lényegtől. Az a lényeg hogy facén is megkérdezhetném? (Már elég sokat beszéltünk facén is)
2015. nov. 19. 22:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Facebook-on? Nóóóóórmális? Bele se kezdj...
2015. nov. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem Facebook, hanem élőben menj oda hozzá és kérdezd meg tőle, hogy most mi van. Amúgy 99,999999%, hogy nem maradtok együtt örökre, ha össze is jöttök! Tipikus tinédzser fellángolás, esetleg tényleg szerelem, aminek vége lesz bőven, mire 18-20 éves leszel. De mindenképpen tisztázd vele ezt élőben!!
2015. nov. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Meg is beszéltük! És azt mondta hogy csak hetszelni akart. Még egyszer köszönöm!
2015. nov. 20. 16:41

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!