Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti hogy közlitek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogy közlitek egy lánnyal ha tetszik?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztáylomban, akibe már több mint egy éve bele vagyok esve.. Néha azt érzem, hogy én is bejövök neki, de néha pedig pont az ellenkezőjét. Kérlek segítsetek nekem, mert nem nagyon tudok olvasni az ő "jeleiből", mert amikor a szemébe nézek, teljesen megfeledkezek mindenről!

Előre is köszönöm! :)



2015. nov. 19. 19:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Megmondjuk neki, ez nyilvánvaló.
2015. nov. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Én nem szoktam túlbonyolítani így odaszoktam menni és simán elmondom neki mit érzek.
2015. nov. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
csak az a baj, hogy ő egy kicsit félős.. vagyis nem mondhatnám, hogy még rám se mer nézni, sőt, és még mosolyog is, de nem az a fajta, aki elém áll, és megmondja az igazat (?)
2015. nov. 19. 19:19
 4/12 anonim ***** válasza:
Hívd el a suliban valamelyik szünetbe és mondd el neki
2015. nov. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Így: Szia tetszel járunk?
2015. nov. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ott a bökkenő, hogy padtársam, és ha netán nem tetszek neki, akkor egy fél évet kuksolhatok mellette.. és +, hogy egy barátnőmnek bejön.. :(
2015. nov. 19. 19:37
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia Kedves!

Annyira bejössz nekem!

Ha nem leszel az enyém, a vonat után fekszem!

2015. nov. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszolók!

Gondolom nem azért szokás kiírni egy kérdést, hogy hülyék írjanak hozzá kommenteket! Tényleg bajban vagyok, nincs bennetek egy annyi jóérzés, hogy egy kicsit is segítenétek?! Látom a mostani emberek nem hogy egyre hülyébbek, még kretének is!

*már nehogy legyen egy értelmes válaszoló, aki tud nekem segíteni ebben az igen kínos témában!*

2015. nov. 19. 19:51
 9/12 A kérdező kommentje:
de azért köszönöm azoknak a válaszolóknak, akik próbáltak értelmesen felelni! :)
2015. nov. 19. 19:51
 10/12 eznemlényeges ***** válasza:
Próbálj egyre jobban személyes témákban kérdezgetni őt, persze csak fokozatosan. HA már egy ideig beszéltetek ilyesmikről, elmondhatod neki, lehet hogy lesokkol. És majd ottt meglátod, hogy tetszel e neki vagy nem.
2015. nov. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!