Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az gáz ha még mindig tetszik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha még mindig tetszik?

Figyelt kérdés
Vagyis inkább szeretem. Nem tudom. Már nagyon rég vége és igazából én szakitottam vele. De azt hiszem még mindig szeretem. Ő az első srác akivel jártam (volt egy másik is de gyakorlatilag össze se jöttünk). Már azota egyszer elmondtam neki. De akkor már elvileg más tetszett neki. Félek attol, ha bevallom rá megy a barátságunk és kinevet vagy valami. De igazából az sem biztos hogy szeretem. Most akkor mit csináljak? Inkább tisztázzam le vele amit érzek? Vagy megemésszem és hagyjam a francba? :(
2015. nov. 17. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Eloszor magadban tisztazd mit erzel aztan johet o is :) ;)
2015. nov. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem mar nem szereted ugy.

max mint egy baratot.

Valoszinu hogy mar csak a kotodest erzed.

De ez majd elmulik

2015. nov. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát oké. De olyan jo a szemébe nézni..és mindig az jár a fejemben amikor együtt voltunk :/
2015. nov. 18. 15:16
 4/4 BodGamer válasza:
Szerintem éreztesd vele... Lehet hogy ő is így van ezzel..
2016. márc. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!