Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti ilyen helyzetben mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ilyen helyzetben mit tennétek? :/ 14/L

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon régóta tetszik, sokat beszéltünk, és sokszor mondta hogy nagyon édes vagyok, elhívott találkozni is. A bökkenő, hogy egy pár hete bevallotta, hogy nagyon szerelmes egy lányba. Először azt hittem rólam beszél, aztán kiderült, egy másik lány van a képben. Azóta nagyon sokat beszél erről a lányról és sokszor elmondja mit beszéltek, és úgy veszem észre a másik lány nem viszonozza az érzéseit, emiatt teljesen el van keseredve, olyan szomorúnak látom állandóan és ez engem is kikészít, pedig én olyan szivesen lennék vele és én tényleg megbecsülöm őt. :/ Fogalmam sincs mit csináljak, még most is szokta mondani, hogy nagyon szeret beszélgetni velem és most szombaton szeretne találkozni velem.

2015. nov. 17. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Ő barátnak gondol téged, akivel meg tudja osztani a gondjait, szerintem nem akar többet. Viszont ha te akarsz tőle többet, akkor beszélj vele erről
2015. nov. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen várj! Egy szerelmi csalódásból nem könnyű kilábalni. Azt érezni fogod, hogyha készen állhat. Legyél vele nagyon kedves, hallgasd meg, próbálj meg neki segíteni, és hidd el, magától fog lépni :) De ne támadd le
2015. nov. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez egy szerelem kezdete lehet, várj! és utána kisebb "próbálkozással" próbálj szerencsét!Addig is vigasztalgasd!

És lehet, hogy ha ilyen kedves leszel viszonozni fogja! :)

De ha nem és gondolod itt vagyok én! :D

2015. nov. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!