Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti hogy viselkedtek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogy viselkedtek azzal a lánnyal, aki tetszik neketek, de bizonytalanok vagytok, hogy ő mit érez?

Figyelt kérdés
Próbálom kideríteni, hogy mit érez irántam az a fiú, akiért odavagyok, és lehet, hogy fiú szemszögből könnyebb lesz... :-)
2015. nov. 18. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem a félős fajta akkor folyton a közeledbe próbál lenni és sokat szemez és mosolyod rád. Próbál érdeklődni irántad. Ha pedig félős fajta akkor csak sokat néz de azt se feltűnően.
2015. nov. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát, sajnos ő a félősebb fajta... Azt furcsállom még, hogy a legtöbb lánnyal kedves, meg udvarias, és pont velem meg bunkó. Vagy nagyon utál, (amit nem hiszek, mert sulin kívül kedves velem) vagy szeret. De ha meg szeret, akkor miért nem jön oda? Annyira félős? Teljesen összezavarodtam...
2015. nov. 18. 16:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát az is lehet, hogy a jelenlétedben összezavarodik és ezért pont ellenkezőleg viselkedik minthogy akarna, ha pedig sulin kívül normálisan viselkedik veled az azt jelenti, hogy nem akarja, hogy mások megtudják, vagy egyáltalán sejtsék azt, hogy neki bejössz.
2015. nov. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szóval bejövök neki, csak ezt bénán kezeli?
2015. nov. 18. 17:10
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez is egy lehetőség, de az is lehet, hogy egyáltalán nem tetszel neki, ezt csak akkor fogod tudni biztosra, ha megkérdezed tőle vagy beszélgetsz vele erről. Mert ha a jeleket nem képes adni vagy szimplán csak bénán kezeli ahogy te mondtad akkor sose fogtok előrébb jutni. Ha pedig netán tököt növeszt és oda megy hozzád és elmondja neked hogy érez akkor meg mázlid van.
2015. nov. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

ÉN azt mondanám ,hogy tetszel neki. Hasonló beállítottságú vagyok sajnos és szerintem az van amit az előző is írt ,hogy azért viselkedik úgy ahogy a többiek előtt ,mert fél ,hogy megtudják ,vagy túlizgulja a dolgot.

Amikor kettesben vagytok akkor kedves és azért ha nem is profin ,de próbál bókolni akkor szerintem tetszel neki biztosan.

Viszont én is csak azt tudom javasolni ,hogy ne félj kezdeményezni és puhatolózni ,hogy mivan ,mert későbbiekben megfogod bánni ,hogy nem tetted meg ,úgyhogy csak bátran és ügyesen és biztosan meglesz a válasz. És remélhetőleg a boldogság is.

2015. nov. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Odafigyelek rá: segítek neki a tanulásban, ha kell, meghallgatom, tanácsokat adok neki, elhívom randira, vagy csak beszélgetni, ha megyek ismerősökkel bulizni, akkor őt is hívom... én így kezelem azt a lányt, aki tetszik.. másra nem áldoznék ennyi energiát, de ha ő kéri, akár éjjel 2-kor is futok segíteni...

Még annyit hozzátennék, hogy nem vagyok belé szerelmes, de nagyon tetszik, és megpróbálnék vele összejönni, ha az élet úgy hozza.

Szóval, én így mutatom ki, ha egy lány tetszik. Remélem segítettem. 19/F

2015. nov. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok, köszi! Sokat segítettetek! Ha valakinek eszébe jut még ezzel kapcsolatban valami, továbbra is szívesen várom a válaszokat! :-)
2015. nov. 19. 16:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!