Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam neki vagy inkább ne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Üdv! Gondolom rengetek ilyen kérdés van...

Van egy srác, akibe igazából őrülten belezúgtam, de tényleg, még sosem voltam szerelmes. No mindegy is :) . Szóval még általánosba járunk, én nyolcadikos vagyok ő hetedikes. Igazából egész sokat beszélgetünk, és nem is értem, mert becézget, meg kaptam tőle szívecskét is, de tudom, hogy más csaj jön be neki, és akkor most csak hülyéskedik vagy mi van? :) bocsi, csak ilyenkor zavarban vagyok és nehezebb a gondolataimat összeszedni.

Szóval elég sokat gondolkoztam azon, hogy elmondjam-e neki. A barátnőim akik már voltak szerelmesek, elmondták a srácnak. Az egyik összejött vele és azóta együtt vannak, a másikhoz már hozzá se szól a fiú, a harmadikba meg szintúgy szerelmes a gyerek, de most szekálja meg minden gond van.

És igazából szívem szerint én elmondanám neki, de akkor meg úgy vagyok vele, hogy mikor? Év végén? nem bírnám ki... Holnap? semmi bátorságom. És mi lenne? Igazából totálisan tanácstalan vagyok...valaki segítene? :(


2015. nov. 18. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez annyira aranyos. :D

Nem feltétlenül kell holnap elmondanod neki, várj egy kicsit, míg kialakul a kapcsolatotok, ha már úgy érzed, készen vagy rá, hogy kimond.

Ezt, hogy várj egy kicsit, míg kialakul a kapcsolatotok, egyébként úgy értem, hogy beszélgessetek még többet, és ha már látod, hogy ő hogy viszonyul hozzád, tudod, nagyjából hogy reagálna, akkor mondd.

De... tudod mit? Akkor, amikor te érzed a legjobbnak! Amikor teljesen készen állsz rá. :)

Sok sikert, de aztán ha megtörtént, mindenképpen írj egy üzit. :D

2015. nov. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jujj köszi, tényleg! :) még várok akkor vele. És okés, mindenképp :)
2015. nov. 18. 19:02
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon aranyos a kérdés/a problémád. Szerintem ne kérj ilyesmiben tanácsot mástól. Akkor mondd el, amikor már vagy nem bírod tovább, vagy van ey belső érzésed, hogy most mondd vagy soha. Amúgy meg minél hamarabb pakold ki, nem jó, ha magadban hordod, beleőrülsz, add ki. HA nemet mondd, az nem a világvége. Ha tényleg olyan szerelmes vagy bele, max 1 év, és nem fog érdekelni.
2015. nov. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahogy az előttem szólók is mondták,tényleg nagyon aranyos vagy:D Meg ahogy megfogalmaztad az egészet:)

De szerintem ne izgulj,ha hetedikes lennék és fiú biztos örülnék ha idősebb csajom lenne:D Ne mondd el neki egyenlőre mit érzel,még beszélgessetek csak, tegyél célzásokat aztán ha úgy érzed ő is viszonozza akkor elmondhatod neki:)

2015. nov. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!