Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam hogy kedvelem vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam hogy kedvelem vagy inkább ne? (többi lent)

Figyelt kérdés

Elmondjam vagy ne? Nem tudom mi lenne a jobb döntés.

Idősebbik testvérem haverjába beleszeretem, vagyis nem mert nem ismerem még annyira hogy szerelmes legyek belé. Inkább kedvelem, megfogott benne valami ami miatt mindig rágondolok. Utoljára januárban volt egymáshoz szerencsénk egy házibulin, ahol kicsit összemelegedtünk, semmi konkrét nem történt de nagyon aranyos volt egész éjjel. Mikor kicsit eltunyultam egyből kérdezte hogy mi a baj, azt is hozzá fűzte hogy nem szereti ha szomorkás vagyok.És szinte az egész éjjelt együtt töltöttük, azóta nem igazán tudok másra gondolni csak arra napra és csak rá. Most pedig újra fogunk találkozni egy nyári pincebulin a jövőhetén. Még év elején Január után lájkolgata a képeimet de május óta semmi, és azt hozzá kell tennem hogy nagyon keveset beszeltünk a facebookon. Amennyit beszélgetünk az szinte semmi nem volt.És most az a kérdésem hogy mit tegyek? Elmondjam neki hogy kedvelem? Vagy hagyjam a fenébe? A srác 17 éves én meg 15 vagyok. Ti mit tennétek?



2015. júl. 24. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
én a helyedben elmondanám neki, annyi biztos, hogy ő is bír téged, és lehet, hogy többet is érez :) csak bátran :D
2015. júl. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért csak ezt a 2 opciót hozod fel? :D figyelj.. oké, kedveled, de ha kedveled is még nem tudnátok rendes kapcsolatban lenni, mert még annyira nem ismered, várj, ismerd meg, beszélj vele minél többet, de ne szállj a nyakára és majd alakul ha igen akkor ő fog lépni ha nem akkor nem és lesz majd más :) 16L
2015. júl. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1 Legyen igazad hogy ő is érez valamit! :) :D


#2 Igazad lehet, végülis még oly annyira nem ismerjük egymást.:)


Nagyon szépen köszönöm az eddigi tanácsokat! :)

2015. júl. 24. 16:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Intézd el, hogy ezen a bulin is végig együtt legyetek, adj jeleket, hátha lesz mostmár valami :)
2015. júl. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#4 igyekezni fogok hogy minel tobbet legyunk egyutt :)

Nagyon koszonom a tanacsod! :)

2015. júl. 25. 07:37
 6/9 anonim válasza:
Én még mindig őskori vagyok és azt mondom hagyd hogy ő kezdeményezzen ^^ Persze utalgathatsz h ő több mint egy haver.. Ha tényleg bejössz neki lépni fog . Hajrá ^^
2015. júl. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6 En is jobban orulnek ha o kezdemenyezne :)

Lehetne meg egy kerdesem? Hogyan utaljak arra hogy szamomra O tobb mint barat?(lehet ez a kerdesem most butan hangzik)

Nagyon koszonom a tanacsod! :)

2015. júl. 26. 15:51
 8/9 Adelll ***** válasza:
Szerintem ha keresi a társoságodat meg ilyesmi akkor mondhatod neki hogy a buli óta sokat gondolsz rá stb. Es ebből biztos ráhön h bejössz neki és ha neki is akk szerintem tuti kezdeményezni fog. Ha viszont ha nem beszélget veled akkor szerintem csak nagyon finoman utalgass aztán kitudja. Hajrá!
2015. júl. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
egyetertek a 2-es valaszoloval.szerintem ne mond el neki,eszre fogja venni nem hulye az:D
2015. júl. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!