Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most bejövök neki vagy nem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most bejövök neki vagy nem? Elmondjam neki mit érzek?

Figyelt kérdés

Már egy éve ismerek egy fiút és igazából mindig nagyon jóban voltunk,pár hete viszont észrevettem,hogy egyre jobban közeledik felém,szóval amikor társaságban vagyunk szemezgetunk.Amikor búcsúzok el mindenkitől,tőle egy hosszas olelest kapok.stb

Ám,ráírtam facebookon,és nagyon röviden válaszolt,meg nem nagyon érdekeltem.Ráadásul rám sem ír.

Véleményem szerint nem erdeklem.

Csak az a baj,hogy nagyon tetszik nekem...14/l



2015. jún. 16. 08:16
 1/4 anonim ***** válasza:
mond el neki nem fog megharagudni :-)
2015. jún. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem tetszel neki hiszen te mondtad hogy közeledik..stb. Az hogy facebook-on szűkszavú,az nem azt jelenti ,hogy nem érdekled lehet hogy neki ott nem megy ki mutatni az érzéseit mert lehet jobban szeret veled személyesen beszelni amibe tud érzéseket vinni.(facebook-on vallana mondjuk szerelmet az gáz lenne szerintem ő is így gondolja.Menj oda hozzá dumálj vele ,ha annyira érdekel hogy miert ilyen fb-on akkor kérdezd meg.És mond el mit érzek iránta,am sokat tudnál azzal segiteni ,hogy meg miket szokott csinálni ami nem olyan baráti 😊
2015. jún. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát koszonom😍igazából szemezgettunk meg olyan nem baratian olelt meg velem sokkal kedvessebb mint barkivel
2015. jún. 16. 21:37
 4/4 anonim válasza:
#2 vagyok ,akkor Mindenképpen Menj oda hozzá és mond el,hogy mit érzel iránta,nem veszíthetsz semmit. :)
2015. jún. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!