Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondjam barátnőmnek, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam barátnőmnek, vagy inkább felejtsem el?

Figyelt kérdés
Összevesztünk, és 2 hete még hétvégén egy buliba csókolóztam egy lánnyal. Semmi több nem volt. Azóta szakítottam vele, mert úgy éreztem, hogy nem tudok így vele lenni. Nem akartam megbántani, ezért nem mondtam el neki. Nem is értette igazán, hogy ezért kell vége lennie. Viszont ő is nagyon akarna és én is. Bár ha megtudná nem tudom, hogy akarná e még. Engem nagyon rosszul érint, hogy nem tudja.
2015. okt. 11. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már úgyis szakítottál vele, akkor mondd el szerintem! Neked is jobb érzés lenne és talán neki is, hogy még most tudja meg és látja, hogy hogy megviselt. Mennyi ideje vagytok együtt? Ha nagyon akarjátok, szeretitek egymást, lehet, hogy így is működne, őszinte alapokon. De rosszabbul már nem járhatsz, minthogy nem lesz a barátnőd, de ez már most is így van. Mondd el szerintem! :)
2015. okt. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
több mint 2 év
2015. okt. 11. 20:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért mondd el, mert csak gyötrelem lenne neked így együtt lenni vele és állandóan rosszul éreznéd magad. Legalább megkönnyebbülnél, ha nem is jöttök össze utána. De ha 2 éve vagytok együtt, akkor talán ezt kibírja a kapcsolatotok.
2015. okt. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már én nem akartam. De tartozok ennyivel neki. Végül elmondtam és bárki ilyen cipőben ajánlom h mondja el. Igaz lefognak hordani mindennek, de akkor is férfinak kell lenni!;)
2015. okt. 16. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!