Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ti ezt hogy közölnétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti ezt hogy közölnétek a fiúval? Fiúk ti pedig hogy értitek ezt?

Figyelt kérdés
Előre megköszönöm ha elolvassátok, mert hosszú lett. Egyik fiúbarátommal csókoloztunk, amit ő kezdeményezett. Mondta, hogy csak néha tudna szeretni, ezért nem járunk. Én sem szerettem volna összejönni vele. De tetszünk egymásnak. Szerintetek hogy értette ezt, hogy csak néha tudna szeretni? Azóta is ugy teszünk mintha semmi nem történt volna. De ha bemutat valakinek és ülünk mindig a combomra teszi a kezét, és elmondja, hogy ki vagyok. Egy osztályba járunk, és az exe is ebbe az osztályba jár. Jol tudom hogy szereti a volt nőjét. A csókolózást ő kezdeményezte. Mit csinálna ha utalnék rá valahogy hogy én még szeretnék vele csókolózni? Ez igy hülyén hangzik, de olyan jo lenne elmenni valahová ahol senki nem ismer és együtt lenni. Suliba teljesen átlagosan viselkedik. 18/l
2015. nov. 18. 15:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Eléggé bejössz neki, de valaki jobban. Ezért másról álmodozik, de mellett tudja, hogy téged is megkaphat akármikor. Rossz érzés leírni, de szerintem vagy csak arra kellesz neki majd valamikor, vagy pedig te vagy neki a tartalékos, ha a másik lánnyal nem jön össze.. Szereti még a barátnőjét, vagy esetleg valaki mást.
2015. nov. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"Csak néha tudna szeretni, ezért nem járunk."


Ennek nincs értelme... Nem is tud mit mondani neked, ezért mond ilyen baromságokat. Egyszóval. Nem érdekled.

2015. nov. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jól tudom, hogy mindennél jobban szerette és szereti még most is az exét, de a lány szakított vele. Megbeszéltük és azt is mondta, hogy nem akar nekem rosszat és nem akar kihasználni, ezért nem fogunk járni. Annyi is lehet közöttünk, hogy csak néha elmegyünk sétálni beszélgetni és cskolózni??? Mi erről a véleményetek? Ő benne lenne?
2015. nov. 18. 16:07
 4/9 anonim ***** válasza:
Az már járásnak minősül, és ő pont ezt nem akarja, ahogy le is írtad
2015. nov. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az járás ha néha, amikor kedvünk ban smárolunk, kettesben vagyunk? :D kötötségek nélkül..
2015. nov. 18. 16:29
 6/9 anonim válasza:
Fiúként írom: Egy jóérzésű fiúban is heves érzelmeket kavarhat fel egy csók. Valószínűleg bejössz neki, mint nő, és egyszer nem bírt ellenállni a kísértésnek, mert ő is meg kívánt téged csókolni, de rendes srácnak tűnik, hogy megmondta az igazat, hogy még az előző kapcsolata iránt táplál érzelmeket, így nem tud belemenni egy kapcsolatba. Azt javaslom, hogy adj időt neki, hogy rendesen és véglegesen lezárhassa magában a kapcsolatot. „Megsirathassa" ami elmúlt és tiszta lappal építhessen veled egy igazi kapcsolatot, ha akarjátok. Ha egy csak úgy csókolózós ügybe belementek, mindketten lelki sérüléseket okozhattok egymásnak.
2015. dec. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, igen az már járás.
2015. dec. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hiszen barátokat, vagy "lelki társakat", vagy nevezd ahogy akarod, nem hiszem hogy csak úgy bárki smárolgatna, mert csak kedve szottyant hozzá..:D
2015. dec. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A hosszú válaszolónak is köszönöm. Én is rendesnej tartom hogy közli velem a dolgokat. Valójában nem akarunk kapcsolatot. De mostanában is ha egymás mellett ülünk órán megfogja a combomat és nekem jol esik, csak nem tudom miért csinálja.

Utolsónak is köszönöm, ebben is van igazság. :D

2015. dec. 22. 04:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!