Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti értitek ezt?

Figyelt kérdés
Írtam egy srácnak kétszer is, hogy most akkor haragszik-e rám, bocsánatot is kértem, de nem válaszolt egyikre sem, viszont az a furcsa, hogy akkor miért nem töröl vagy tilt le?? Ha fordított helyzet lenne, engem tutira idegesítene, hogy valaki írkál, akire nem vagyok kíváncsi.
2015. okt. 22. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy simán leszar téged. Én legalábbis így vagyok minden olyan emberrel, aki nem szimpatikus, hogy egész egyszerűen nem veszek róluk tudomást. Van pár csaj, aki folyton hülyeségeket írogat nekem, de eszembe se jutott, hogy letiltsam őket, felőlem aztán írhatnak amit akarnak, nem különösebben zavar, az meg végképp hidegen hagy , hogy ott vannak e az ismerőseim között vagy sem.
2015. okt. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A tinikategória néhány lépcsővel lejjebb található!


Édes kislány, nem a fb-on kéne élni az életedet, hanem a valós világban és ki kéne nyitnod a szemedet, hogy ha valaki nem ír vissza, akkor ahogy már előttem is írták, lesz..rnak magyarán téged.

2015. okt. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!