Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ti értitek? Egyik pillanatról...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti értitek? Egyik pillanatról a másikra nem akar velem találkozni.

Figyelt kérdés
Van egy 26 éves srác, férfi, ki minek nevezi.. aki elkezdett velem találkozgatni. Sok randink volt, egy kis etyepetye is (szexelni nem szexeltünk, csak petting volt, mert még szűz vagyok, és még picit várni szeretnék a nagy szerelemre :D ) Az elején kijelentette nekem, hogy ő nem akar kapcsolatot, mert hogy 2 és fél év után szünetet akar, meg hogy ilyen kislánnyal mint én.. Ehhez képest, erre pár napra szerelmének nevezett, kérdezte mi is van akkor most köztünk, meg hogy szeretem -e.. Erre, egyik csütörtök este buliztunk, majd nálam aludt (szüleim nem voltak itthon) és ő emiatt nem ment be dolgozni, inkább kivett egy szabadnapot, hogy nyugodtan pihenhessen. viszont péntek estére hivatalos voltam egy házibuliba, ahova elhívtam a srácot is, aki nem akart jönni. mondtam, hogy oké, nem erőszak a disznótor. estefelé már nála voltunk, és a busz indulása előtt fél órával elkezdett rámmászni, én meg mondtam hogy most ne, nemsokára indul a buszom, nincs erre időnk.. majd felültünk mind a ketten, meg akartam cirógatni a karját, majd ő udébbült, majdhogynem ugrott, és ennyit mondott: ne ingerelj légyszíves. majd ilyeneket mondott, hogy ne tegyél úgy, mintha áldozat lennél. én meg csak lestem ki a fejemből, eddig soha nem láttam ilyennek.elkísért a buszhoz, majd facebookon írt egy üzenetet, hogy kvázi nem akar többet találkozni, annak ellenére, hogy nagyon imád. valaki magyarázza már el nekem, hogy mi az Isten ez? Többször említette, hogy megnézne érettebb,huszon-harmincéves nőként, mert hogy így is gyönyörű vagyok megnagyon érett, komoly meg minden, csak sokkal tüzesebb lennék, vagy mi.Mi baja van velem? Csak az, hogy fiatal vagyok? 18/L
2015. aug. 12. 01:10
 1/5 anonim válasza:
67%

Ha rám hallgatsz, hagyod a fenébe ezt a pasit!!! Mi az hogy "ne ingerelj légyszíves" ??? Hogy lehet ilyet mondani?

Szerintem hagyd őt, ha keres legyél olyan mint ő volt veled és akkor majd rájön, hogy mit is veszített... (de ez csak egy javaslat)

2015. aug. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hova kavarsz 26 evessel? Apukad lehetne majdnem. Szerintem az a baja hogy nincs szex. Tudod eleg sz*r erzes ha felizgatod, azt utana semmi, igy enis ezt mondanam hogy ne ingerelj.
2015. aug. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az a baja, hogy nincs szex. 26 éves a pasas, neki kell a szex.

Szerintem hagyd a francba, keress inkább korodbelit vagy 1-2 évvel idősebbet.

2015. aug. 12. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
69 volt, és azt mondta utólag,(mikor kérdezte, hogy szexelünk-e, petting közben) hogy kifejezetten örül neki, és tisztel azért, amiért nem engedtem
2015. aug. 12. 01:56
 5/5 megadeth18 ***** válasza:
Az a baja, hogy nem szexeltek. De ne is hagyd magad.
2015. aug. 12. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!