Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vissza tudom még valahogy kapni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza tudom még valahogy kapni?

Figyelt kérdés
2 napja szakítottam vele, hogy miért azt pontosan én sem tudom csak hülye voltam. Ma beszéltem vele, hogy én még mindig szeretem és szerelmes is vagyok belé és, hogy valahogy helyre tudnám e hozni amit elrontottam és mondtam, hogy hétvégén menni akartam hozzá, hogy megbeszéljük erre mondta, hogy már neki van más, de nagyon sajnálja és nem tudta, hogy én még akarok valamit.Még tudok valamit csinálni vagy felejtsem el? És hogy? Mert 239 nap után elég nehéz. 16F

2015. nov. 17. 23:44
 1/10 A kérdező kommentje:
Helyesírási hibák miatt bocsánat, de nagyon ideges vagyok
2015. nov. 17. 23:46
 2/10 anonim ***** válasza:
jó nagy rib_anc lehet ha két nappal a szakítás után már mással van :D
2015. nov. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekem is ez van a fejembe, hogy akkar nagyon szerethetett, de tudod milyen ez a szerelem :)
2015. nov. 17. 23:49
 4/10 anonim ***** válasza:

ööö...

239 napig jártatok és csak úgy semmi ok nélkül szakítottál vele és most meg vagy sértve, hogy ő nem akar békülni, sőt beújított egy pasit 2 nap alatt.


Szerintem nem vagytok egymáshoz valók. Te se szeretheted, ha csak úgy kidobtad, és ő se, ha ilyen könnyen túllépett rajta.

Örüljetek, hogy vége és keressetek olyat, akivel boldogok lehettek.

2015. nov. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát nálunk mindig úgy volt, hogy gyakran szakítottunk, de aztán rájöttünk hogy nem tudunk egymás nélkül lenni. Amúgy gondolom azért szakítottam mert alig beszéltünk és mintha nem akart volna velem lenni
2015. nov. 18. 00:27
 6/10 anonim ***** válasza:
semmit nem tudsz csinálni. hagyd a csajt. ha 2 nap elég volt neki arra h máris találjon magának egy másik pasit, akkor nem szeretett annyira. tudom mert mi a barátommal 2 hete szakítottunk, és hát még elég szar, úgyhogy nem lehet h nagyon szeretett ha ilyen hamar túl lépett.
2015. nov. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Utolsó nagyon szépen köszönöm a válaszod! :) Énis így gondolom csak az a baj, hogy még nem tudok mást se keresni mert csak rá tudok gondolni.

Valami jó ötlet nincs, hogy tudnék minnél hamarabb túl lenni rajta?

A bulizás és ivás kilőve mert egyiket sem szeretem.

2015. nov. 19. 10:51
 8/10 anonim ***** válasza:

Sport, hobbi, barátokkal közös program.

Kösd le minél több szabadidődet valamilyen programmal, ami eltereli a figyelmed.

Sírós zenék hallgatása nem ajánlott.

2015. nov. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Próbálok valamit kezdeni a szabad időmmel, de sok mindent nem tudok csinálni mert a legtöbb barátom a szomszédos városba lakik itthon meg a tv nézésen és a gépezésen kívül sok mást nem tudok csinálni.

2015. nov. 19. 13:23
 10/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Most az van, hogy akivel kavart az otthagyta és látszik rajta, hogy vissza akar engem szerezni (pontosan nem mondta, de ismerem őt) szerintetek megpróbáljuk mégegyszer?

2015. nov. 22. 13:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!