Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha a laptopba tett SD kártyáró...

Ha a laptopba tett SD kártyáról töröltem valamit, vissza lehet még valahogy hozni?

Figyelt kérdés

véletlenül rányomtam és utólag derült ki h nagyon fontos volt ... és persze a kukában sincs.


van erre valami módszer esetleg h visszahozzam?


2015. okt. 19. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Esély van rá, de minimális. Fontos, hogy NE ÍRJ SEMMIT a kártyára a törlés után.


File recovery programokkal próbálkozhatsz, érdemes többet kipróbálni.

2015. okt. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

tudsz esetleg ajánlani egyet?


nekem ugyan letölt tönbet is csak éppen mindegyikre kiírja, hogy max 100 MB-ot "recover" ingyen, a többi fizetős, azaz minden fizetős nyilván, hiszen videofilekről van szó ... (felismerte amúgy és ki is írta, hogy 14,6 GB csak éppen nem akarja recoverálni ingyen ....)


létezik ténylegesen ingyenes verzió?

2015. okt. 20. 05:36
 3/9 anonim ***** válasza:

Recuva a leghíresebb és tudtommal ingyenes. De őket érdemes még megnézni:

[link]

2015. okt. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi, na pont ezt próbáltam, és valóban megtalálja, jelzi is, hogy hány db file és hány GB, csak éppen nem engedi letölteni amíg nem fizetem ki nekik az X dollárt.
2015. okt. 20. 18:46
 5/9 A kérdező kommentje:

nos, egyszerűen lehetetlen. szépen megtalálja, még a filek nevét is kiírja, azaz tuti nem kamu, de végig próbáltam már vagy 10-et és mindegyik fizetős :-(

(ja igen, ingyenes 100 MB-ig, csak hát egyetlen videofile is 1,8 GB pl)

2015. okt. 22. 20:09
 6/9 anonim válasza:

getdataback. ha a nem fizetőst töltöd le, akkor is engedi megnyitni a file-t aztán majd elmented. De van neten belőle tört verzió.

gdbnt van ntfs fájlrenszerre, a fat32-nek nem tudom a pontos nevét, de gugli tudja.

2015. okt. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

de erről van szó, ezt eddig is engedte, csak éppen semmire se megyek vele h látom a fileket ha egyszer nem tudom lementeni azaz megkapni őket. később miért tudnék fizetni?


na jó sebaj, kezdek beletörődni h nem megy :(

2015. okt. 24. 07:53
 8/9 anonim ***** válasza:

#1 és #3 vagyok


Nem tudom, hány programot próbáltál ki, de anno mi legalább egy tucatot kipróbáltunk. Nem én szórakoztam vele, nem tudom már melyik volt a jó, de néhány fájl visszajött.


Ha nem megy, és nagyon fontosak azok az adatok, adatmentő cégekhez elviheted - persze tízezrekben mérhető az áruk. Érdemes több ilyen céget felkutatni a neten, hátha van olyan, ahol csak sikeres adatmentés esetén kell fizetni.


"adatmentés sd kártya" kereséssel találhatsz ilyeneket - de cikkek is vannak, ahol még megemlítenek pár recovery programot.

2015. okt. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszi köszi, már bele törődtem ... kész, elúszott. meg vszínű úszik vele pár millám is, de lassan már immunis vagyok, nemrég egy pendriveről tűntek el a nagyon fontos adatok, aztán egy 3 TB-os külső winyó ment tönkre, szal komolyan, már ott tartok h miért is ne kössem fel magam? hát nem is milliókról van szó hanem 10 milliókban mérhető a veszteség ...

na mindegy, ez van.

2015. okt. 25. 12:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!