Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gothic 2-ben elveszett a...

Gothic 2-ben elveszett a mentésem, vissza lehet valahogy hozni?

Figyelt kérdés

Mialatt játszottam, egy fél percre áramszünet lett, és mikor újra beléptem a legfrissebb mentésem elveszett. 3 mentésem volt, az első eltűnt, a 2., 3. megmaradt, de azok jóval korábbiak.

Vissza lehet valahogy varázsolni? Hallottam már lemezklónozásról, ha eltűnik egy fájl minél hamarabb meg kell csinálni, és akkor visszakaphatnám. De nem biztos, hogy egy mentésért meg akarom csinálni, meg amúgy sem 100%, hogy még megmarad.

Vagy milyen módszer létezik még, ha van? Vagy hol kereshetném?



2015. nov. 14. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
ha leszállt a gép, akkor sanyi, arra keresztet vethetsz. Régen én is sokat szívtam ilyenekkel.
2015. nov. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, közben megtaláltam a mentést eszembe jutott az appdata, de akkor gondolom sérült lehet, mert nem tudok vele mit csinálni, nem működik. Fehér kép, mentési dátum/idő nélkül a játékon belül. :/

Francba.

Köszönöm a választ! Velem még ilyen nem történt eddig.

2015. nov. 14. 19:05
 3/4 anonim ***** válasza:
nálam is régen volt ilyen, főleg a jó régi játékoknál, 2000 környékén. Akkor az igazi mikor buksz jó 5-6 órát mert mindig 1re mented és az is meghal :D
2015. nov. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én nem tudom most mennyit veszítettem, de nem idegesítettem magam rajta! :D Otthagytam. :/ Majd pár hónap múlva előveszem, mikor már nem lesz annyira az emlékezetben.

Szeretem ezeket a régi játékokat, mert néhányuk nyújt olyan játékélményt, amik az újabbak nem tudnak. Bár lehet csak azért érzem így, mert ezeken nőttem fel. :)

2015. nov. 18. 14:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!