Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elveszett a mentésem. Vissza...

Elveszett a mentésem. Vissza lehet hozni?

Figyelt kérdés
A gyűrűk ura a király visszatér nevű PC játékban az internetről letöltött mentés file-okat és bemásoltam a játék könyvtárába. de elfelejtettem az én mentéseimről másolatot készíteni és véletlenül felülírtam .most itt az a probléma, hogy amikor azt kell csinálni, hogy bizonyos számú ellenséget kell megölni nem megy a számláló felfele.tehát nem tudok továbbmenni amíg meg nem ölök 6 orkot. de a számláló 0-át mutat folyamatosan hiába ölök meg bármennyit.mit csináljak? ötletek? programok? bármit megteszek hogy működjön. újrakezdeni mem akarom mert már a játék felét kivittem :( PLS segítsetek

2015. aug. 5. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán a rendszer-visszaállítás segíthet, de nem 100%
2015. aug. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És az mi?tehát Meddig állítja vissza?
2015. aug. 5. 21:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha be van állítva a gépen, hogy legyen, akkor lehet választani a megszabott dátumok közül, hogy melyik időre állítsa vissza a gépedet.

Hogy hogy kell, azt neten megtalálod, de tényleg nem 100%

2015. aug. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megcsináltam, 1 héttel előrébb hozta de kiírta a végén h a dokumentumok nem változtak.és pont annak kellett volna
2015. aug. 6. 19:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Kár. Páromnak egyszer visszahozott valahogy egy filmet.

Akkor nincs jobb ötletem, kezdd előröl.

2015. aug. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megpróbálom
2015. aug. 6. 21:58
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért Köszi a segítséget
2015. aug. 6. 21:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!