Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Call of Duty 4-ből az...

A Call of Duty 4-ből az összes mentésem elveszett egy reset-nek hála, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Éppen nagyban lövöldöztem, amikor lefagyott a gépem. Én hülye idegességemben nem vártam, hanem nyomtam egy reset-et és amikor újraindult a gép nagy szomorúsággal tapasztaltam, hogy minden mentés elveszett...

Megint az elejéről nem akarom elkezdeni.

Létezik a CoD4-hez olyan valami, amit ha telepítek, akkor aktív lesz az összes pálya? Nem tudom ennek mi a neve.


2009. dec. 22. 16:39
 1/3 anonim válasza:
Helló. Próbálj meg 1 rendszervisszaállítást: Start menü/programok/kellékek/rendszereszközök/rendszer-visszaállítás. Hátha. Vagy kérdd el vkitől a mentéseit, és másold át a saját gépedre.
2009. dec. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tölts le 100% mentés és ilesz be :D
2009. dec. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Megcsináltam azt a rendszer helyreállítása micsodát.

Enyhén szólva megijedtem...

Visszaállítottam a beállításokat a tegnapi napra, amint a gép újraindult, a vírusirtó hibát jelzett, hogy nem talál valami fájlokat vagy elvesztek, vagy valami ilyesmi.

Azonnal visszavontam a helyreállítást és örömömre a vírusirtónak sem lett semmi baja.


Amúgy meg úgy döntöttem, hogy megint elkezdem az elejéről. Azt a 4-5 pályát meg lehet csinálni max. háromnegyed óra alatt.

2009. dec. 22. 20:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!