Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ria10 kérdése:

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam aki nagyon jó barátom de már egy ideje olyan dolgokat csinál mintha szeretne pl .: akármiről beszélünk mindig talál valami olyan helyzetet hogy megérinthessen ,volt egy 5 napos kirándulása az évfolyamunknak és ott állandóan ölelgetett meg még egy csomó más dolgot a kirándulás előtt és után is, ezen a kiránduláson csapatokat kellet alakítani ő lett a csapatkapitány és engem választott ,az egész kiránduláson sülve főve együtt voltunk szinte már olyanok voltunk mint egy pár és azthiszem hogy elkezdtem iránta többet érezni de van egy kis bökkenő az hogy ennek a fiúnak barátnője van ,de akkor miért csinálja ezt velem légyszi segítsetek !

2015. nov. 15. 09:30
 1/2 anonim válasza:
Össze van zavarodva, sztem ugymond a baratnoje is irántad is erez valamit. Uzalgass neki arra, hogy dontse el mit akar,vagy ha tenyleg egyertelmu , hogy téged is kedvel (tobbet akar annal h a barátja legy) hívd el 2esben beszelgetni es tedd fel neki a kerdest egyenesen. De sztem ezt minel hamarabb tedd meg, mert ha a baratnoje rajon vagy elszalad vele a lo es mondjuk megcsokol abbol oriasi bajok ( veszekedesek) lehetnek ja es dontsd el te is mit erzel iranta. Puszi. 14/L
2015. nov. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egyik haveromnak van barátnője már 1 éve, és simán fogdos hozzáér másik lányokhoz, sőt a hátuk mögött tesz olyan megjegyzéseket hogy de meg...nám. Szerintem ez nem normális dolog. Nekem ha lenne barátnőm akkor másik lányra rá sem néznék, nem ám hogy tapperoljam meg flörtöljek vele. Lehet ő is egy ilyen típusú fiú.
2015. nov. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!