Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mi számít szerelem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi számít szerelemnek? Mármint mi a különbség tetszés es szerelem kozt? (Tudod h a szerelem erősebb)

Figyelt kérdés
Nem gondolok napi 24 órába ra de akkor is . Nekem csak tetszik de a barátaim szerint szerelemes vagyok belé mert h ha meglátom mosolygok meg elpirulok (szerintük) 15/L

2015. nov. 12. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Tudod mi a szerelem? (...) Látni azt, amit senki más nem lát. És hagyni, hogy a másik lássa azt, amit senki másnak nem akarsz megmutatni.

Luca Di Fulvio


Szerintem semmiképp nem vagy szerelmes, ez csak a gyerekek, tinik fejében létezik, hogy meglátnak valakit, és szerelmesek lesznek.

Sokan nem tudják, mi a szerelem.. A vonzódás például nem az.

Te lehet, hogy vonzódsz ehhez a fiúhoz, vagy ahogy mondtad is: tetszik neked.

Szerelem kialakulásához azért több kell. Közös élmények, emlékek.. Ezt majd talán akkor érted meg, ha legalább annyi idős leszel, mint én.:)

Sokan fognak még tetszeni, de szerelmes ritkán leszel.:)

19/L

2015. nov. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálam az h ha nem nézem meg a többi csajt sok mindenről eszembe jut fiu 19
2015. nov. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Neked csak tetszik. A szerelem ennél sokkal bonyolultabb...A szerelem az amikor elfogadod a hibáival együtt, támogatod a céljai elérésében és úgy érzed, hogy ő az EGYETLEN aki biztos érzelmi hátteret tud nyújtani. Ha nincs veled, hiányt érzel, de boldog is vagy, a tudattól hogy szeret. Lehet hogy nyálas, de én személy szerint teljesen átérzem ezeket. L\18
2015. nov. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha valaki tetszik és bejön neked akkor tetszeni akarsz neki és zavarban vagy a társaságával, talán még egy csókot is tudsz vele képzelni de semmi több. Ez vagy te.

Ha szerelmes vagy folyton rajta jár az agyad, és azt érzed h érte sok mindent feladnál és igen mint ahogy mondták biztonságot ad.

A szerelemhez elengedhetetlen h közelebbről ismerd a másikat (szerintem).

2015. nov. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerintem is csak simán tetszik, osztály társam es tudom h nem szep/helyes mert régen egyaltalan nem jott be. Suli kezdés óta viszont eléggé tetszik. Azert furcsa mert előtte tenyleg majdnem h "undorodtam "tole meg kerültem most meg egyre jobban tetszik. Miert van ez?
2015. nov. 12. 20:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Megváltozott az ízlésed :)
2015. nov. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ennyire? Kicsit ilyeszto . Eleg pszichopata feje van. Van amikor igy poker Faceval feltűnően bámul ránézek es nez tovább . Nagyon ilyeszto , es tudom h ronda de amióta tetszik szépnek latom. Ezert a barátaik azt hiszik h szerelmes vagyok bele.
2015. nov. 13. 08:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!