Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem őt, mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem őt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az exemmel nem csak egy iskolaba de egy osztalyba is jarunk. A szakitas utan eleg nehezen mentek a dolgok koztunk. Szetmondta a titkaim es nem is hagyott egy jo ideig beken, ott bantott ahol ert. Most 2 honap utan hogy mar mindennel kiba szott velem lassan kezdunk megbekelni...viszont minel jobban megbocsajtok neki annal jobban kedvelem ot ugy mint a szerelmem. Tudom hogy benne lehetetlen megbizni es tudom mit tett amit sokan a helyemben meg sem bocsajtananak neki de en meg sem tudok ra haragudni. Mit tegyek (kerdojel). Szerintetek ez az ujdonsult kedves viselkedes egy ujabb atveres vagy tenyleg kezd normalis lenni (kerdojel)

Bocsi, de nincs ekezetem, na meg nem hagyja hogy kerdojelet tegyek a leirasba:c



2015. nov. 10. 18:26
 1/2 anonim válasza:
Nekem nincsen ebben tapasztalatom, de ha en a helyedben lennek, nem bocsajtanek meg neki. Lehet hogy te megint kezdesz uy tekinteni fele mint a szerelmedre, de lehet o az ellensegbol vissza a baratra. Erted remelem:D de szerintem a legjobb amit tehetsz, hogy a szivedre hallgatsz. Jol erzed, hogy szereted? Ha igy lenne, volna ujra eselyed? Nem csinalna ugyanazokat mint legutobb? Ha megint megcsinalna, meg jobban szarul lennel. Egy kis idot is kellene hagynod magadnak. Nem tudom mennyi ideig voltatok egyutt, de ha sok ido, akkor Hagyj Idod!! Lehet csak hianyzik maga a KAPCSOLAT es nem az ember. Gondolkozz. Es remelem tudtam segiteni :)
2015. nov. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, sokat segítettél:) köszönöm, már 2 hónap telt el a szakítás óta de várok még. Ha tényleg igazán nagyon szeretem és ő is szeret engem akkor az idővel kiderül..
2015. nov. 10. 20:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!