Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy még mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy még mindig szeretem? (többi lent)

Figyelt kérdés
Két éve jártam egy fiúval és nagyon szerettem/szeretem. Azóta volt egy barátom, őt is szerettem, de nem annyira mint őt, így korán szét is mentünk. Az első, az k*rvára megbántott, de még mindig szeretem, és érzem, hogy ő is. Azt tudni kell, hogy osztálytársak vagyunk. Így elég nehéz volt a szakítás utáni hetekben egy közegben lennünk. És akármit is tett, és szeretem, pedig már nem tudom hányszor megfogadtam, hogy megbántott, el kell felejteni de nem megy... Mit csináljak???

2015. nov. 9. 17:58
 1/3 anonim válasza:

Felejtsd el ha nagyon meg bántot!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2015. nov. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ha nem megy???? Más ötlet??
2015. nov. 9. 18:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha ugy erzed meg tudsz neki bocsatani es ujra tudnatok kezdeni akkor probaljafok meg. Szerintem nen vesztenetek vele semmit.

De ha nem akarjatok urjakezdeni akkor az ido segit elfelejteni vagy egy masik fiu talan :)

2015. nov. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!