Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ez mi? Miért csinálja ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ez mi? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,aki tetszik,szinte szerelmes lettem belé,de kikészít. Egyszer rámír,máskor napokig nem beszélünk. Egyszer böbeszédü,máskor csak smilekat ír. Már vagy egy hónapja beszélünk és még egyszer sem mondta,hogy "szép vagy","aranyos vagy",vagy ilyenek ès még randizni se hívott. De mégis rám ír...mit akar ez?
2015. nov. 9. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Szép vagy, aranyos vagy. ^^


Hogy mit akar? Beszélgetni veled.

2015. nov. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Vagy pl en olyan vagyok h egy honap utan nem fogom elhivni mert nem vagyok benne biztos h eljonne es nem akarom elrontani az egeszet.

Kezdemenyezz sztem es ugy h bizos leessen neki az h bejon neked

Es ha erre nem lep akk nem vagy az esete

2015. nov. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak szimplán beszélgetni akar veled baráti szinten. Majd rájössz ha akar valamit.
2015. nov. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

lehet hogy még nem elég érett...

adj neki időt, vagy keress mást. esetleg a legjobb barátját. az majd felrázza, és utána csak rád fog figyelni...

2015. nov. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!