Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit akarnak a fiúk 14 évesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarnak a fiúk 14 évesen a lányoktol?

Figyelt kérdés
2015. nov. 7. 15:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Erre hogy kéne válaszoljunk?

Mire gondolsz?

Sok minden lehet...sokféle fiú van.Van,aki csak szexet.No ezekkel inkább ne kezdj ki te nem csak arra mennél,az ilyen fiúk nagy része a páwa srácok közé tartoznak.

Persze vannak az értelmes fiúk,akik inkább szeretnének összejönni kedvesükkel,örömöt okozni neki és segíteni őt,eltölteni sok időt közösen s ápolni a kapcsolatot akár az életük végéig is,ha nem jön közbe valami.Az utóbbi fajta vagyok én. 14/F

2015. nov. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ne kezdj ki ha* te

Kimaradt a ha szócska,bocsi.

2015. nov. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
digi dugi
2015. nov. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
migirimigiri, szerinted? Őket is szétveti a hormon
2015. nov. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Írhattok privit is
2015. nov. 7. 15:58
 6/10 anonim ***** válasza:
attól függ hány éves fiúról van szó. meg hogy milyen a fiú. lehet csak szexet akar, de lehet hogy rendes kapcsolatot.
2015. nov. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ma már 12 évesen fel kell mutatni, hogy neked x barátod, barátnőd volt már. Különben nem vagy senki sem.

A 14 évesek meg már simán digi-dugiznak is.

(Azért remélem, még vannak normális tinik is, akik nem ilyenek.)

2015. nov. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ilyen jelszóval csak pasi lehetsz
2015. nov. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Anno én zabáltam kétpofára a tinilányokat, de sosem volt szeksz. Maximum annyi, hogy kinn a lakótelepi ház előtt a sötétben a cicanadrágon keresztül simogattam, izgattam , morzsolgattam a lány nuniját, addig amíg nyögött. Aztán elköszöntem és hazafelé menet a kezemet szagoltam és élveztem az isteni lányszagot, mely átsugárzott a cicanadrágon keresztül... Olyan volt mint az olajos halszag
2015. nov. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ugyanazt mint 24,34,44 vagy 54 evesen.

Sot, meg annyit se, mert akkor meg foz, mos, takarit rajuk az anyjuk :)

2015. nov. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!