Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » En vagyok ilyen hulye hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HorusS kérdése:

En vagyok ilyen hulye hogy zen is meg sertodtem vagyben mar nem ertem?

Figyelt kérdés
Szoval van egy lany akibe egy eve szerelmes vagyok eddig viszonzatlan volt viszont akkor felhivot.o is irt.puszi smiley kuldot viszont mostanaba egy ketto honapja o sose ir vagy is nagyon ritkan ha en.nem.irok akkor napokig nemb besselunk de ha irom nagyon nagyon jol erezuk magunkat es elmondta mas fiukal szokot telefonalni de engem miert nem hiv en alandoan kell kerjem beszelhetunk e,jo ejt puszit kapok e minden kernem kell alitolag nincs mas fiu es o is erez irantam valamit elmondasa szerint de akkor miert csak masnak ir.hiv engem sose ha erez valamit irantam? Vagy mi baj lehet en fulig szerelmes vagyok vele de nem.olyan mind regen amikor baratok voltunk es tanacstalan vagyok mit kellene tegyek vagy hogyan lehetne jobb a helyzet mert nekem faj masra ir.hiv es irantam erez valamit de engem sose csak ha kerlelem...bocsanat ha rosszul fogalmaztam csak mar nem tudom :)

2015. nov. 8. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen előfordulhat, hogy kicsit sem éppenhogy lehetséges egy effektíven működő agy nem normális funkcionálása!


Remélem azért érhető volt a válaszom, mert lila!

2015. nov. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Es bocsanat a helyes irasert is mert nemreg jottem haza korhaz de ez nagyon foglalkoztat es valaszt szeretnek kapni :)
2015. nov. 8. 21:42
 3/5 anonim ***** válasza:

ő sem tudja mit akar csípi a rajongásodat stb... de valahogy neki ez nem elég és húzza a dolgokat amíg lehet meg nem akar megbántani talán..

Ilyen legutolsó C terv lennél neki szal jó hogy te foglalkozol vele neki jól esik de cserébe nem ad érte semmit

magyarul élvezi hogy törődéssel ellátod ,,,kielégíted''' a igényeit hogy te foglalkozol vele még a többi f..z meg húzza az agyát te vagy az ilyen törődő emberke neki aki igazából ilyen pótnak van csak remélem érthető volt

2015. nov. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen ertemtem koszonom.ment a zold Kezecske mindenkinek :-) talan az lesz a helyes beken hagyom ha o nem szeret csak en es jatszik
2015. nov. 8. 21:49
 5/5 A kérdező kommentje:
Meg johetnek nyugodtan valaszok erdekelnek a velemenyek :-)
2015. nov. 8. 22:03

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!