Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? | |

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? | |

Figyelt kérdés

Van egy fiú(osztálytárs)

7-dikesek vagyunk.

Szerelmes vagyok belé ovodátol kezdve.Alltalaban eszre vesz.Most is.Csak ahogyan nez mostanaban,zavarba jovok tole.O pedig nem erti miert.Szeretnem neki megmondani,de hat osztalytars es akkor ha elutasit nezhetem az arcat kilencedikig.Mit tegyek?



2015. nov. 7. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Eloszor ismerd meg, baratkozz ossze vele. Tenyleg, csak baratian kedvesen kozeledj fele. Nem fog hulyenek nezni, az osztalytarsad, termeszetes, hogy valamennyire joban legyetek. Barati viszonybol konnyebb atlepni, parkaocsolatba.
2015. nov. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha jóban vagytok, akkor szerintem ne próbáld meg, mert lehet, hogy ez rontja el a kapcsolatotokat.
2015. nov. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenki az osztálytársába szerelmes??
2015. nov. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 Én nem :D
2015. nov. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!