Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Lépjek én? L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Lépjek én? L

Figyelt kérdés
Van egy fiu azt mondta neten hogy szeret, de suliba nem köszön. Szerintem szégyelli vagy nemtudom. De énse köszönök neki.Szerintetek lépjek én először mert nem akarom vele elszúrni.

2015. nov. 7. 10:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
egyéertelmű.
2015. nov. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de énse merek lépni mert eléggé félénk vagyok szerintem ő is ..
2015. nov. 7. 10:15
 3/13 Titusztitusz ***** válasza:
Igen...Lépjél te...Mivel az illető fiú minden jel szerint szégyenlős és gátlásos lehet...Szóval csak bátran vágj bele a dologba...Sok vesztenivalód nincs...(Ha netalántán az állna a fiú viselkedésének a hátterében hogy csak "szórakozik veled a neten", és valójában nem érdekled, akkor úgy is jó, a lényeg az hogy minnél előbb TISZTA HELYZETET TEREMTSÉL...Hogy ez esetben feleslegesen ne éld bele magad illúziókba...Szóval MINDENKÉPPEN lépjél te akkor, és minnél előbb...)
2015. nov. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy mit akar,. Egyszer kedves egyszer meg bunko. Multkor is beszolt utána meg fb-n azt irta hogy tetszel
2015. nov. 7. 10:40
 5/13 Titusztitusz ***** válasza:
Hűha...Amennyiben beszólt neked az illető fiú bármikoris, úgy akkor jobb ha a továbbiakban nem foglalkozol vele...Akármit is bizonygat utána...(Erröl nem írtál eddig...)
2015. nov. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá fb-n hogy miért nem köszön neked élőben. Gondolom téged is érdekel a válasz...


Majd írd meg később, hogy mi történt.

2015. nov. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
én hasonló szituálcióban vagyok egy sráccal.. csak anyi a különbség hogy mi élőben is beszélünk ..de csak akkor szinte ha bulizni megyünk ..és igy a hétköznapokban nm beszélünk ..pedig már csókolóztunk is..és bevallotta hogy szeret..de ezt akkor mikor kicsit becsicsentetettem az egyik alkalommal..én azt várom hogy ő lépjen ..de közben én is teszek apró lépéseket..neked is csak enyit tudok ajánlani..derítsd ki hogy akar e tőled igazán valamit ..ha igen akkor ugy is keresni fog meg vesz magán egy kis bátorságot hogy élőbe is közeledjen
2015. nov. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Fb-n nagyon cuki/kedves de élőbe meg rám se néz meg multkor még be is szolt (durván) amit nem is értettem. már kérdeztem tőle hogy miért ijen és nem adott rá konkrét választ. de már kérdezte tölem hogy járnék-e vele? (de ezt is fb-n kérdezte)

DE én nem akarok ilyen bunkóval járni. igen helyes de nagyon bunkó. Fb-n mindig ir de élőbe multkor is került. :/

2015. nov. 7. 19:49
 9/13 Titusztitusz ***** válasza:
Kedves kérdező...Biztos az hogy amit ide írsz, az egy VALÓS történet??? (Már lassan kezd olyan érzésem lenni, hogy csak viccböl indítottad ezt a kérdést...)
2015. nov. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
6odik vagyok..ahogy az én esetemben is a srác fél tőled élőben..szerintem e miatt nm mer kezdeményezni élőben..és fbn bátrabban viselkedik..szerintem anyit megtehetsz hogy élőben mikor látod akk köszönj meg esetleg szólítsd meg..de am ha bunko akkor hagyd..felejtős ..nm éri meg vele foglalkozni
2015. nov. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!