Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hulyere vesznek vagy tenyleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hulyere vesznek vagy tenyleg tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiu aki mar regota tetszik nkm mar honapok ota csak szemezgetunk de nem tortenik semmi mas. A napokban mogotte es par baratja mogott jottem ki a sulibol es amikor elsetaltam mellettuk a baratai hangosan elkezdtek hummogni (de inkabb ilyen gunyolodos hangnemben). Ez mit jelent? Hulyere vesznek? Vagy en is tetszem a fiunak? 17/L

2015. nov. 7. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy gyökerek.
2015. nov. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerencsétlen elmondta nekik, hogy tetszel neki.én is magamban tartom már.
2015. nov. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De akkor most ez mar veszett ugy?
2015. nov. 7. 10:42
 4/5 anonim ***** válasza:

nem veszett ügy, de a hülye haverjait kerüld, meg azért nem árt ha tisztázod a sráccal hogy tetszel-e neki.

és igen a haverjai akik hümmögnek meg stb. azok gyökerek, csírák, valószínűleg bukott kis sz a r házi szűz f a s z o k

2015. nov. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdés, ott volt-e a neked tetsző fiú is a többiek között, amikor hümmögtek? Azt jelenti, hogy mindenképpen elmondhatta nekik, hogy te tetszel neki, vagy lehet, hogy csak megkérdezte tőlük, mit szólnak hozzád. Azért viselkednek így, mert még kamaszok, furcsa nekik, hogy valaki lánnyal foglalkozzon, nem kell törődni velük. Ha a neked tetsző fiút egyedül látod, akkor odamehetsz hozzá, és kedvesen (!), nem számon kérőn elmondhatod neki, hogy a múltkor a barátaid előtt jöttem el és nagyon furcsán kuncogtak mögöttem. Szerinted mit jelent ez? De lehet, hogy jobban teszed, ha nem mondasz neki semmit, csak ha egyedül van, akkor ha elmész előtte, odaszólsz neki (ha biztosan tudod, hogy tetszel neki) : Nem akarsz elkísérni egy darabon? Aztán ha erre azt mondja, nem, mert most másfelé megyek, akkor te többet semmilyen jelet ne adjál arra, hogy tetszik neked, utána már meg kell várni, hogy ő kezdeményezzen. Biztosan fog.
2015. nov. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!